زمان مطالعه: 2 دقیقه

نجات گروگان 65 ساله از چنگال آدم ربایان در البرز

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری عاملان آدم‌ربایی و رهایی گروگان ۶۵ساله توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان البرز خبر داد.
05 آبان 1401
شناسه : 91317
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/91317
462+
بالا
فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری عاملان آدم‌ربایی و رهایی گروگان ۶۵ساله توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان البرز خبر داد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری عاملان آدم‌ربایی و رهایی گروگان ۶۵ساله توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان البرز خبر داد.

سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین در تشریح این خبر اظهار کرد: در بیستم مهرماه سال جاری در پی شکایت فردی مبنی‌بر فقدان پدر ۶۵ساله‌اش، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان البرز قرار گرفت.

او افزود: برابر اظهارات شاکی، فقدانی به قصد عزیمت برای امور کشاورزی از منزل خارج و دیگر به منزل برنگشته لذا خانواده به منظور پیگیری به زمین کشاورزی مراجعه و خودروی او را به صورت بلاصاحب در محل پیدا کردند.

این مقام مسئول گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی تحقیقات برای پیدایش فقدانی آغاز و پس از انجام کلیه اقدامات مشخص شد فرد ناشناسی با او تماس تلفنی داشته که در این خصوص فرد مظنون شناسایی و تیمی متشکل از ماموران پلیس آگاهی به محل اختفا متهم اعزام و پس از تعقیب و مراقبت چندین ساعته او را دستگیر کردند.

سردار ابراهیمی با بیان اینکه متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی و در تحقیقات پلیسی اولیه منکر هرگونه ارتباط با فرد فقدانی شده بود، ادامه داد: پس از بازجویی فنی و بهره‌گیری از شگردهای پلیسی متهم لب به اعتراف گشود و به آدم‌ربایی اقرار و بیان کرد که به درخواست یکی از دوستان خود و به منظور گرفتن امضا برای تصاحب زمین‌های کشاورزی فرد ربوده شده اقدام به آدم‌ربایی کرده که در ادامه فرد مذکور نیز شناسایی و دستگیر شد.

او اظهارکرد: در پی اقرار متهمین، ماموران پلیس آگاهی شهرستان بلافاصله به محل نگهداری فرد ربوده شده اعزام و فرد گروگان را با دست‌وپاهای بسته شده در حمام مشاهده و به پلیس آگاهی شهرستان البرز منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان یادآور شد: پلیس همواره برای خدمت‌گزاری به مردم آماده است و با قاطعیت، اشرافیت و تسلط با اینگونه اعمال مجرمانه بطور جدی و قاطعانه برخورد می‌کند.

آخرین اخبار «حوادث البرز» را در صفحه حوادث البرز و حوادث کرج حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر