زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ همزمان 3 نفر از اعضای یک خانواده در همدان

این افراد به علت روشن کردن وسایل گرمازای غیراستاندارد (منقل ذغالی) در چادر و استنشاق گاز مونوکسید کربن، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده اند.
10 مهر 1401
شناسه : 90669
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/90669
200+
بالا
این افراد به علت روشن کردن وسایل گرمازای غیراستاندارد (منقل ذغالی) در چادر و استنشاق گاز مونوکسید کربن، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده اند.

حادثه 24 -  این افراد به علت روشن کردن وسایل گرمازای غیراستاندارد (منقل ذغالی) در چادر و استنشاق گاز مونوکسید کربن، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان همدان از فوت سه نفر بر اثر گازگرفتگی در یکی از باغ‌های شهر سرکان خبر داد.

 سرهنگ رضا نوری گفت: گاز مونوکسید کربن جان سه نفر از اعضای یک خانواده سرکانی را که شب در باغ خود استراحت کرده بودند، گرفت.

 او افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر فوت مشکوک سه نفر با هویت‌های معلوم شامل یک مرد ۵۳ ساله و دو زن ۴۰ و ۷۸ ساله که مادر، دختر و پسر خانواده بودند، در یکی از باغ‌های شهر سرکان، بلافاصله گروهی از عوامل انتظامی کلانتری ۱۲ سرکان به همراه دیگر نیرو‌های امدادی به منظور رسیدگی به اتفاق رخ داده به محل حادثه اعزام شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان بیان کرد: براساس گزارش مأموران و اعلام نظر کارشناسان اورژانس شهرستان این افراد به علت روشن کردن وسایل گرمازای غیراستاندارد (منقل ذغالی) در چادر و استنشاق گاز مونوکسید کربن، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده اند.

 سرهنگ نوری از شهروندان خواست با توجه به فرارسیدن فصل سرما در استفاده از وسایل گازسوز، نکات ایمنی را رعایت کنند.

آخرین اخبار «حوادث همدان» را در صفحه حوادث همدان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر