زمان مطالعه: 2 دقیقه

جزئیات تازه از قتل فجیع دختر اهوازی در تهران

مرد جوان در رابطه با مرگ دختر اهوازی که در تهران به قتل رسیده بود، بازداشت شد.
30 شهریور 1401
شناسه : 90487
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/90487
470+
بالا
مرد جوان در رابطه با مرگ دختر اهوازی که در تهران به قتل رسیده بود، بازداشت شد.

حادثه 24 -  مرد جوان در رابطه با مرگ دختر اهوازی که در تهران به قتل رسیده بود، بازداشت شد.

شنبه 19 شهریورماه جاری، رسیدگی به پرونده قتل دختر 25 ساله اهوازی در دستور کار محمدتقی شعبانی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جرائم‌‌جنایی قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی بازپرس پرونده حکایت از آن داشت، دختر 25 ساله‌ای به دلیل ضرب و جرح و آزار و اذیت شیطانی به بیمارستان ابن‌سینا منتقل شده و فوت کرده است؛ همچنین مشخص شد مقتول توسط عمویش به مرکز درمانی آورده شده است.

بدین‌ترتیب عموی این دختر جوان هدف تحقیقات قرار گرفت؛ وی به بازپرس کشیک قتل گفت: برادرزاده‌ام قبل از مرگش روی تخت بیمارستان ادعا کرده بود، توسط فرد یا افراد ناشناس از محل کارش در اهواز به خانه‌ای در شمال ایران ربوده شده و در آنجا هدف ضرب و جرح و آزار و اذیت وحشتناک قرار گرفته است.

عموی مقتوله در ادامه گفت: برادرزاده‌ام ادعا کرد پس از مدتی توانسته از دست این افراد فرار کند و راهی تهران شود که پس از رسیدن به این شهر بزرگ، به یک خوابگاه پناه برده و در آنجا با من تماس گرفته است؛ این در حالی بود که وقتی به تهران رسیدم وی را سریعا به بیمارستان ابن‌سینا منتقل کردم که متأسفانه بر اثر شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان فوت کرد.

بازپرس شعبانی، پس از دریافت این اطلاعات‌ مهم، به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستور داد تا مسیر تردد مقتوله را ردیابی و جسد دختر جوان برای بررسی‌ و آزمایش‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل کنند.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، مرد جوانی که در این جنایت دست داشته را شناسایی کردند و موفق به دستگیری وی در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی هدف بازجویی‌های فنی قرار گرفت و علی‌رغم اینکه شواهد نشان می‌دهد وی در مرگ دختر جوان دست داشته، اما به جرم خود اعتراف نکرده است.

با دستور محمدتقی شعبانی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جرائم‌‌جنایی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر