زمان مطالعه: 1 دقیقه

نجات قاتل از چوبه دار پس از 8 سال در گیلان

رئیس توسعه حل اختلاف استان گیلان از رهایی یک محکوم از قصاص نفس پس از ۸ سال در قالب پویش «به عشق حسین (ع) می بخشم» و با همت شورای حل اختلاف استان خبر داد.
29 شهریور 1401
شناسه : 90439
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/90439
172+
بالا
رئیس توسعه حل اختلاف استان گیلان از رهایی یک محکوم از قصاص نفس پس از ۸ سال در قالب پویش «به عشق حسین (ع) می بخشم» و با همت شورای حل اختلاف استان خبر داد.

حادثه 24 -  رئیس توسعه حل اختلاف استان گیلان از رهایی یک محکوم از قصاص نفس پس از ۸ سال در قالب پویش «به عشق حسین (ع) می بخشم» و با همت شورای حل اختلاف استان خبر داد.

با همت تیم مصالحه قصاص شورای حل اختلاف استان گیلان و در اجرای پویش ملی «به عشق حسین (ع) می بخشم» در آخرین روزهای ماه صفر یک محکوم به قصاص پس از تحمل ۸ سال حبس و انتظار اجرای حکم قصاص، با اعلام رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافت.

حجت الاسلام و المسلمین احمد میرمحمدی پیرامون این پرونده اظهار کرد:  با تلاش دلسوزانه تیم مصالحه قصاص شورای حل اختلاف استان گیلان و برگزاری جلسات متعدد، در نهایت اولیای دم این پرونده در اجرای پویش ملی «به عشق حسین (ع) می بخشم» محکوم ۴۰ ساله را که از سال ۱۳۹۳ و پس از ارتکاب جرم در حبس به سر می‌برد به حرمت امام حسین علیه السلام بخشیدند.

رئیس توسعه حل اختلاف استان گیلان با اشاره به عشق مردم مومن ، متعهد و انقلابی به اهل بیت عصمت و طهارت و همچنین جایگاه ویژه صلح و سازش در فرهنگ غنی اسلامیِ مردم استان، تاکید کرد: پس از ارجاع این پرونده به شورای حل اختلاف استان، خانواده اولیای دم به حرمت ایام اربعین حسینی و در آخرین روزهای ماه صفر با پیوستن به پویش ملی «به عشق حسین (ع) می بخشم» از قصاص محکوم گذشته و بار دیگر عشق و ارادت خود را به آقا اباعبدالله الحسین (ع) نشان دادند.

آخرین اخبار «حوادث گیلان» را در صفحه حوادث گیلان و حوادث رشت حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر