زمان مطالعه: 1 دقیقه

متروپل دوباره فروریخت/ یک کارگر زیر آوار گرفتار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از اعزام تیم‌های عملیاتی امداد و نجات به محل فرو ریختن بخش‌های دیگری از سازه برج متروپل خبر داد.
23 شهریور 1401
شناسه : 90314
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/90314
401+
بالا
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از اعزام تیم‌های عملیاتی امداد و نجات به محل فرو ریختن بخش‌های دیگری از سازه برج متروپل خبر داد.

حادثه 24 -  مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از اعزام تیم‌های عملیاتی امداد و نجات به محل فرو ریختن بخش‌های دیگری از سازه برج متروپل خبر داد.

وحید شعبانی امروز (۲۳ شهریورماه) با اعلام خبر فرو ریختن بخش‌های دیگری از سازه به جای مانده از برج متروپل آبادان، اظهار کرد: بلافاصله ۵ تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر پس از کسب اطلاعات اولیه به محل حادثه اعزام شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان افزود: بنا بر اطلاعات اولیه بخش دیگری از سازه برج متروپل دقایقی قبل فروریخته است و تعدادی نیز مصدوم شده‌اند.

وی ادامه داد: در پی وقوع این حادثه، تیم‌های عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر با حضور در منطقه اقدام به عملیات امدادرسانی و رهاسازی مصدومان کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اینکه احتمال افزایش تعداد مجروحان وجود دارد، عنوان کرد : تیم‌های آنست (سگ‌های زنده یاب) و واکنش سریع استان خوزستان نیز فرخوان شده و در مسیر رسیدن به صحنه هستند.

شعبانی گفت: اطلاعات  مربوط به تعداد مصدومین و سایر اخبار امدادرسانی ها مربوطه نیز متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آخرین اخبار «حوادث خوزستان» را در صفحه حوادث خوزستان و حوادث اهواز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر