زمان مطالعه: 1 دقیقه

سقوط پاراگلایدر در محدوده جنگل درازنو/ جسد جوان پاراگلایدرسوار پیدا شد+ عکس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان از پایان عملیات جستجو و نجات ورزشکاران پاراگلایدرسوار که در درایت و سقوط کرده اند خبر داد.
20 شهریور 1401
شناسه : 90181
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/90181
388+
بالا
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان از پایان عملیات جستجو و نجات ورزشکاران پاراگلایدرسوار که در درایت و سقوط کرده اند خبر داد.

حادثه 24 -  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان از پایان عملیات جستجو و نجات ورزشکاران پاراگلایدرسوار که در درایت و سقوط کرده اند خبر داد.

قاسم غریب اشاره به حادثه سقوط پاراگلایدر در محدوده جنگل درازنو در ۱۵ شهریورماه، اظهار کرد: این حادثه که در ساعت ۱۳ و ۲۰ دقیقه‌ این روز توسط اورژانس به ما اطلاع رسانی شد.

وی با بیان اینکه برای پوشش این حادثه و کمک به جست و جو و نجات افراد سقوط کرده پنج پایگاه کردکوی، مرکز استان، بندرترکمن، بندرگز و علی آباد کتول با ۲۰ تیم عملیاتی وارد عملیات شدند، افزود: تعداد نیروهای بکارگیری شده در این عملیات 66 نفر به همراه دو دستگاه آمبولانس، 9 دستگاه کمکدار سبک، پنج دستگاه موتورسیکلت، یک دستگاه خودرو سواری و یک دستگاه خودرو کمکدار آنست بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان از بهره مندی از هشت ست کوهستان، یک فروند هلی کوپتر با یک پرواز 5 ساعته و یک قلاده سگ زنده یاب خبر داد و گفت: تعداد کل افراد حادثه دیده در این سه نفر بودند که دو نفر از حادثه دیدگان توسط تیم های جمعیت هلال احمر پیدا شده و پس از رهاسازی به منطه امن انتقال داده شدند.

غریب با تاکید بر اینکه نفر سوم پس از عملیات های مختلف دقایقی پیش توسط هلی شات و پاراموتور یکی از داوطلبان جمعیت هلال احمر پیدا شد، تاکید کرد: این فرد که فوت شده داست در حال انتقال به پایین دست توسط نیروهای امدادی است.

وی از همکاری و کمک دستگاه های همکار در عملیات از جمله مدیریت بحران، محیط زیست، منابع طبیعی، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی تقدیر کرد و گفت: فرد فوت شده در منطقه قاطر بانی بالای ذغال انبار پیدا شده است.

آخرین اخبار «حوادث گلستان» را در صفحه حوادث گلستان و حوادث گرگان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

 

ارسال نظر