زمان مطالعه: 1 دقیقه

فرار دیوانه وار متهمی با خودروی مجهز به سیستم میخ پرتاب‌کن از چنگال پلیس

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک مجرم حرفه‌ای در شرق تهران خبر داد و گفت: خودروی متهم برای اعمال مجرمانه مجهز به سیستم دودزا و میخ پرتاب‌کن، بود.
05 شهریور 1401
شناسه : 89836
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89836
449+
بالا
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک مجرم حرفه‌ای در شرق تهران خبر داد و گفت: خودروی متهم برای اعمال مجرمانه مجهز به سیستم دودزا و میخ پرتاب‌کن، بود.

حادثه 24 -  رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک مجرم حرفه‌ای در شرق تهران خبر داد و گفت: خودروی متهم برای اعمال مجرمانه مجهز به سیستم دودزا و میخ پرتاب‌کن، بود.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت، کارآگاهان اداره نهم پلیس آگاهی در بزرگراه محلاتی در حال گشت‌زنی بودند که به یک خودرو پژوپارس مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص شد، وسیله نقلیه مذکور دارای سابقه سرقت بوده و سرنشین آن سارق حرفه‌ای خودرو است.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: همین کافی بود تا کارآگاهان در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستور ایست پژو‌پارس مورد نظر را از طریق روشن کردن آژیر و بلندگو صادر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از مشاهده گشت خودرو پلیس بلافاصله متواری شد و هنگام فرار با حرکات مارپیچ به خودرو‌های عبوری شهروندان در بزرگراه محلاتی آسیب وارد کرد.

وی افزود: در ادامه کارآگاهان در یک تعقیب و گریز ۳۰ دقیقه‌ای خودرو مذکور را متوقف و متهم را با فنون رزمی زمینگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت بیان کرد: در بررسی‌های ابتدایی مشخص شد، خودرو پژو پارس متهم دارای سیستم دودزا و میخ‌پرتاب کن برای اعمال مجرمانه و فرار از چنگ ماموران پلیس بوده است.

سرهنگ ولیپور گودرزی گفت: در تحقیقات ابتدایی مشخص شد متهم سابقه دار و سارق حرفه‌ای خودرو و فروشنده مواد مخدر در تهران بوده که توسط کارآگاهان اداره نهم پلیس آگاهی دستگیر شده است.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه متهم در تحقیقات به بزه انتسابی معترف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره نهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر