زمان مطالعه: 1 دقیقه

شیخ دیاباته پرسپولیسی می شود؟

یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس خبر داده که اصلا بحث خرید شیخ دیاباته در این تیم مطرح نیست!
28 مرداد 1401
شناسه : 89583
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89583
520+
بالا
یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس خبر داده که اصلا بحث خرید شیخ دیاباته در این تیم مطرح نیست!

حادثه 24 -  یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس خبر داده که اصلا بحث خرید شیخ دیاباته در این تیم مطرح نیست!

یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی خبر داد که اصلا بحث خرید شیخ دیاباته در این تیم مطرح نیست! این در حالی است که در خبرها آمده بود «شیخ دیاباته در نزدیکی پرسپولیس است».

پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی را با جذب چهره‌های مطرح فوتبال ایران دنبال کرد اما در وقفه‌ای چند هفته‌ای طرفداران در انتظار معرفی یک مهاجم در سطح قابل اتکا باقی ماندند.

در همین راستا یورگن لوکادیا، مهاجم سابق برایتون انگلیس به ایران سفر کرد و پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی به عنوان اولین بازیکن تخصصی در پست مهاجم هدف به این تیم جذب شد.

حالا اخبار متنوعی منتشر می‌شود مبنی بر اینکه قرار است مهاجم سابق تیم استقلال تهران به عنوان احتمالا آخرین خرید رقیب سنتی آبی‌ها در لیست یحیی گل محمدی جای بگیرد و در لیگ بیست و دوم با پیراهن این تیم به میدان برود.

 نام دیاباته به عنوان یکی از گزینه‌های تقویت خط حمله پرسپولیس از هفته‌های پیش حوالی لیست پرسپولیس مطرح می‌شد اما گل محمدی به عنوان نفر اول تصمیم گیرنده در جذب بازیکنان با این انتقال موافق نبود.

اما در روزهای اخیر دوباره اخباری منتشر شد که حکایت از پشیمانی سرمربی پرسپولیس داشت! منبع موثق مورد اشاره اما همه این اخبار را تکذیب کرد و گفت: «نه یحیی گل محمدی پشیمان شده و شیخ دیاباته را می‌خواهد و نه باشگاه پرسپولیس! من نمی‌دانم چه کسی با چه نیتی برای این مهاجم خارجی تبلیغ می‌کند؟!»

در همین راستا شنیدیم دوستانی که برای شیخ دیاباته تبلیغ می‌کنند به دنبال فروش او به یک تیم صنعتی هستند و اسم پرسپولیس نیز برای گران تر فروختن این بازیکن است!

آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر