زمان مطالعه: 1 دقیقه

سوختن 4 نفر در آتش‌سوزی در عامری اهواز

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی گفت: آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در اهواز موجب مصدوم شدن چهار نفر شد.
21 مرداد 1401
شناسه : 89366
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89366
172+
بالا
مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی گفت: آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در اهواز موجب مصدوم شدن چهار نفر شد.

حادثه 24 -  مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی گفت: آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در اهواز موجب مصدوم شدن چهار نفر شد.

به نقل از روابط  اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی، عارف شرهانی بیان کرد: آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در اهواز موجب مصدوم شدن چهار نفر شد. این حادثه در ساعت 17:42 دقیقه روز پنجشنبه در منطقه زیتون کارمندی خیابان هدایت بین زیتون و زمزم رخ داد و ماموران اورژانس برای امدادرسانی و اقدام درمانی اولیه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: مصدومان شامل یک  آقا 31 ساله از ماموران آتش‌نشانی و یک نفر زن 30 ساله و 2 نفر آقا 30 و 36 ساله گزارش شدند که مامور آتش‌نشانی آنها را به بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز منتقل کردند و دیگر مصدومان این حادثه در محل درمان شدند.

68 پایگاه جاده‌ای و 44 پایگاه شهری اورژانس 115 زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز فعال هستند.

آخرین اخبار «حوادث خوزستان» را در صفحه حوادث خوزستان و حوادث اهواز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر