زمان مطالعه: 2 دقیقه

محمودرضا جعفرآقایی وکیل شاهرودی قبل از قتل قاتلش را لو داد

رئیس کل دادگستری سمنان گفت: وکیل جعفر آقایی پس از مجروح شدن توسط سلاح گرم و هنگام انتقال به بیمارستان به معرفی مظنون احتمالی پرداخته بود.
19 مرداد 1401
شناسه : 89325
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89325
323+
بالا
رئیس کل دادگستری سمنان گفت: وکیل جعفر آقایی پس از مجروح شدن توسط سلاح گرم و هنگام انتقال به بیمارستان به معرفی مظنون احتمالی پرداخته بود.

حادثه 24 -  رئیس کل دادگستری سمنان گفت: وکیل جعفر آقایی پس از مجروح شدن توسط سلاح گرم و هنگام انتقال به بیمارستان به معرفی مظنون احتمالی پرداخته بود.

محمدجعفر عبدالهی، رئیس کل دادگستری سمنان با بیان اینکه اقدامات آنی قضائی در پی قتل وکیل شاهرودی در دستگاه قضائی استان سمنان انجام شده، به تشریح جزئیات قتل وکیل محمودرضا جعفر آقایی پرداخت و در این رابطه از اقدامات آنی دستگاه قضائی خبر داد. محمد‌جعفر عبدالهی گفت: در بامداد روز عاشورا به‌وسیله سلاح گرم، یک وکیل شاهرودی مورد سوء قصد قرار گرفت و متأسفانه پس از انتقال وی به بیمارستان و در جریان انجام اقدامات درمانی فوت کرد.

عبدالهی تصریح کرد: محمودرضا جعفرآقایی وکیل در محدوده باغ فردوس شاهرود مورد اصابت گلوله قرار گرفت که به‌محض اطلاع، مسئولان قضائی شاهرود دستورات آنی و قانونی جهت شناسایی و دستگیری فرد یا افراد مظنون صادر شد.

رئیس کل دادگستری سمنان بیان کرد: وکیل مورد سوءقصد واقع شده در هنگام انتقال به بیمارستان به معرفی مظنون احتمالی پرداخته بود که در همین راستا، دستورات قضائی به فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود صادر شد تا با به‌کارگیری تمام توان اطلاعاتی و عملیاتی مظنون احتمالی شناسایی، دستگیر و به مراجع قضائی شهرستان معرفی شود.

وی افزود: در همین راستا با تلاش‌های انتظامی و قضائی در شهرستان شاهرود مظنون شناسایی و دستگیر و پس از بازجویی و انجام اقدامات قضائی با صدور قرار تأمین به زندان معرفی شد.

رئیس کل دادگستری سمنان گفت: تحقیقات قضائی همچنان ادامه دارد و به مسئولان قضائی شهرستان شاهرود دستور صادر شده است که با دقت و سرعت تمامی ابعاد این حادثه را بررسی و بی‌وقفه نسبت به شناسایی قاتل اقدام تا پس از تکمیل پرونده با عاملان این حادثه برخورد قانونی صورت گیرد.

آخرین اخبار «حوادث سمنان» را در صفحه حوادث سمنان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر