زمان مطالعه: 3 دقیقه

اولین فرضیه در قتل وکیل محمودرضا جعفرآقائی / او از اخبار پشت پرده مطلع بود

تازه ترین یافته ها در پرونده قتل محمودرضا جعفرآقائی وکیل جوان در شاهرود نشان می دهد که او به شکلی مرموز از پرونده ای عزل شده بود و به احتمال زیاد اطلاعاتی که از این پرونده داشته منجر به قتلش شده است.
18 مرداد 1401
شناسه : 89306
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89306
855+
بالا
تازه ترین یافته ها در پرونده قتل محمودرضا جعفرآقائی وکیل جوان در شاهرود نشان می دهد که او به شکلی مرموز از پرونده ای عزل شده بود و به احتمال زیاد اطلاعاتی که از این پرونده داشته منجر به قتلش شده است.

حادثه 24 -  تازه ترین یافته ها در پرونده قتل محمودرضا جعفرآقائی وکیل جوان در شاهرود نشان می دهد که او به شکلی مرموز از پرونده ای عزل شده بود و به احتمال زیاد اطلاعاتی که از این پرونده داشته منجر به قتلش شده است.

کمیسیون کانون وکلای مرکز در حال تلاش برای پیگیری پرونده قتل وکیل جعفرآقایی در تهران است کمیسیون کانون وکلای مرکز در حال تلاش برای پیگیری پرونده قتل وکیل جعفرآقایی در تهران است

دبیر کمیسیون حمایت کانون وکلای مرکز درخصوص پیگیری های این کانون در پرونده قتل مرحوم وکیل محمودرضا جعفر آقایی گفت: تلاش میکنیم در صورت امکان، پرونده در تهران مورد رسیدگی قرار بگیرد.

بامداد ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ وکیل محمودرضا جعفرآقائی در شهرستان شاهرود مورد سوءقصد با سلاح گرم قرار گرفت و در حضور پسر پنج ساله و همسرش به قتل رسید.

حال امروز گمانه زنی‌هایی درباره وقوع قتل از سوی اشخاص مرتبط با متهمین پرونده سایت‌های قمار بازی به نام‌ میلاد حاتمی و محمدرضا زاهدی در حال انتشار است که صحت آن تأیید نمی‌شود.

ظن ها متوجه موکل مرحوم در یکی از پرونده هایش است

وکیل محمد شیوایی، دبیر کمیسیون حمایت کانون وکلای مرکز، به تشریح جزئیات این حادثه پرداخت و گفت: مرحوم محمودرضا جعفرآقائی در تهران زندگی می‌کرد و برای تعطیلات به شاهرود رفته بود. او پس از اتمام مراسم شب تاسوعا، حین برگشت در حضور همسر و فرزندش به قتل رسید.

او ضمن تشریح پیگیری‌ها و اقدامات این کانون گفت: ظن ها متوجه موکل مرحوم در یکی از پرونده هایش است؛ مرحوم وکیل جعفر آقایی در معیت یکی از همکاران وکیل پرونده ای را وکالت می‌کرد.

این وکیل دادگستری ادامه داد: در حین همین پروژه، از اخبار و مسائلی مطلع شده بود که سبب شد توسط موکلش عزل شود. پس از این موضوع، سوءتفاهم‌ها بیشتر شده و حتی توسط اشخاصی از سوی موکل مورد تهدید قرار گرفته بود. برهمین اساس پیش بینی می شود این اتفاق از سوی همراهان موکل حادث شده باشد.

دبیر کمیسیون حمایت کانون وکلای مرکز با اشاره به اقدامات این کمیسیون و ریاست کانون بعد از اطلاع از وقوع حادثه گفت: به محض اطلاع، ریاست کانون وکلای دادگستری مرکز موضوع را از طریق تماس تلفنی با مقامات رسیدگی کننده در میان گذاشت. امروز نیز به صورت رسمی پیگیری از سوی مراجع قضایی آغاز می شود. امروز یکی از همکاران به صورت ویژه و اختصاصی پیگیر این پرونده می‌شود.

او با اشاره به تلاش این کانون برای رسیدگی به پرونده در تهران گفت: علی رغم اینکه حادثه در شاهرود اتفاق افتاده است اما به جهت اینکه مربوط به موضوع وکالت وی در تهران بوده است، تلاش می‎‌کنیم پرونده در تهران مورد رسیدگی قرار بگیرد. در غیر این صورت حتما مسئولین قضایی تهران را در جریان قرار می‌دهیم تا با توجه به حساسیت موضوع با مقامات قضایی سمنان مذاکره کنند.

آخرین اخبار «حوادث سمنان» را در صفحه حوادث سمنان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر