زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشف جناره مرد 40 ساله در ارتفاعات گالیکش/ مخفیگاه قاتل لو رفت

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف جسد در ارتفاعات گالیکش خبرداد و گفت: متهم در مخفیگاهش دستگیر شد و به قتل اعتراف کرده است.
13 مرداد 1401
شناسه : 89211
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89211
197+
بالا
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف جسد در ارتفاعات گالیکش خبرداد و گفت: متهم در مخفیگاهش دستگیر شد و به قتل اعتراف کرده است.

حادثه 24 -  جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف جسد در ارتفاعات گالیکش خبرداد و گفت: متهم در مخفیگاهش دستگیر شد و به قتل اعتراف کرده است.

سرهنگ فرزاد تاجره پیش از ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر پیدایش جسد در ارتفاعات گالیکش، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان افزود: با حضور پلیس و طی بررسی‌های تخصصی کارشناسان مشخص شد جسد متعلق به مردی حدوداً ۴۰ ساله بوده که با شلیک گلوله به قتل رسیده است.

وی گفت: اقدامات میدانی پلیس در این راستا آغاز و سرانجام با تلاش بی وقفه و اشراف اطلاعاتی مأموران، متهم شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد.

تاجره تصریح کرد: متهم در تحقیقات مقدماتی پلیس به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان بیان کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

آخرین اخبار «حوادث گلستان» را در صفحه حوادث گلستان و حوادث گرگان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر