زمان مطالعه: 1 دقیقه

تعلیق رئیس قطار تهران_یزد به خاطر ماجرای توهین به به آمر به معروف

رئیس شورای شهر یزد گفت: در جریان قطار مسافربری تهران_ یزد، امر به معروف و نهی از منکر بانوی محجبه با بی احترامی از سوی برخی افراد مواجه شد.
13 مرداد 1401
شناسه : 89205
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89205
287+
بالا
رئیس شورای شهر یزد گفت: در جریان قطار مسافربری تهران_ یزد، امر به معروف و نهی از منکر بانوی محجبه با بی احترامی از سوی برخی افراد مواجه شد.

حادثه 24 -  رئیس شورای شهر یزد گفت: در جریان قطار مسافربری تهران_ یزد، امر به معروف و نهی از منکر بانوی محجبه با بی احترامی از سوی برخی افراد مواجه شد.

سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: حرکت ارزشمند بانوی محجبه زینب جعفری فرزند شهید علی جعفری، یعنی امر به معروف و نهی از منکر که یکی از اهداف قیام امام حسین (ع) بود با توهین و درگیری در قطار مسافربری تهران_ یزد مواجه شد که باعث تاسف است.

سیفی گفت: دادستان یزد برای پیگیری این جریان وارد عمل شده و مقصران این توهین و بی احترامی، احضار شده اند،  رئیس قطار برای بررسی این موضوع از خدمت تعلیق شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: انتظار میرود به طور جد مسئولان مربوطه این مسئله را پیگیری و نتیجه را به اذعان عموم مردم برسانند.

یک زن بی حجاب در قطار ۶۲۰ تهران - یزد به بانوی محجبه و معلم یزدی که از همایش کشوری معلمان نخبه انقلابی در حال بازگشت به یزد بود حمله ور شده و تلاش می کند تا روسری و چادر او را بردارد.

 آخرین اخبار «حوادث یزد» را در صفحه حوادث یزد حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر