زمان مطالعه: 1 دقیقه

گروگانگیران آجودانیه در شعبه نهم دادسرای جنایی

گروگانگیران آجودانیه برای تحقیقات ابتدایی در شعبه نهم دادسرای جنایی منتقل شدند.
12 مرداد 1401
شناسه : 89193
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89193
478+
بالا
گروگانگیران آجودانیه برای تحقیقات ابتدایی در شعبه نهم دادسرای جنایی منتقل شدند.

 حادثه 24 -  گروگانگیران آجودانیه برای تحقیقات ابتدایی در شعبه نهم دادسرای جنایی منتقل شدند.

رسیدگی به پرونده نگهداری سلاح، گروگانگیری اعضای یک خانواده سه نفره و اقدام به تیراندازی در طبقه پنجم یک ساختمان در منطقه آجودانیه در دستور کار عظیم سهرابی،بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جرائم جنایی قرار گرفت.

ماجرای این پرونده زمانی فاش شد که روز گذشته، ماموران کلانتری 164 قائم در حال گشت‌زنی بودند که به 2 سرنشین یک خودرو مشکوک شدند و بلافاصله دستور ایست را صادر کردند.

متهمان پس از مشاهده خودروی پلیس به سمت ماموران کلانتری شلیک کردند که در ادامه یک درگیری مسلحانه شکل گرفت؛ سارقان بلافاصله به یک خانه که درب ورودی آن نیمه باز بود، هجوم بردند و پس از حمله به یکی از ساکنان ساختمان وارد خانه طبقه پنجم شدند.

متهمان پس از وارد شدن به خانه، اعضای یک خانواده سه نفره را گروگان گرفتند که با اعلام این خبر، عوامل سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران پلیس نوپو راهی محل حادثه شدند و اقدامات ویژه‌ای را آغاز کردند.

ماموران پلیس چند ساعت در حال مذاکره با گروگانگیران بودند اما نتیجه‌ای نداشت؛ بدین ترتیب، بلافاصله تیمی از ماموران زبده نوپو وارد عمل شدند و در یک اقدام ضربتی زن و شوهر گروگانگیر را دستگیر و اعضای خانواده را نجات دادند.

تحقیقات در شعبه نهم دادسرای جنایی

ظهر امروز متهمان برای تحقیقات به شعبه نهم دادسرای امور جرائم‌جنایی منتقل شدند؛ که در تحقیقات ابتدایی مشخص شد، مرد جوان سلاح را چندی قبل خریداری کرده است.

تحقیقات برای کشف زوایای پنهان این پرونده توسط عظیم سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جرائم‌جنایی ادامه دارد و متهمان در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

 

ارسال نظر