زمان مطالعه: 1 دقیقه

نجات گروگان 20 ساله از چنگان آدم ربایان مخوف در فارس / سرکرده این باند فراری است

فرمانده انتظامی استان فارس از عملیات غافلگیرانه و ضربتی پلیس و رهایی گروگان در شیراز خبر داد.
09 مرداد 1401
شناسه : 89071
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/89071
272+
بالا
فرمانده انتظامی استان فارس از عملیات غافلگیرانه و ضربتی پلیس و رهایی گروگان در شیراز خبر داد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی استان فارس از عملیات غافلگیرانه و ضربتی پلیس و رهایی گروگان در شیراز خبر داد.

به نقل از معاونت اجتماعی استان فارس، سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره آدم‌ربایی در شهر شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد:  در بررسی‌های بیشتر مشخص شد سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو 405 که 5 نفر بوده‌اند یک فرد 20 ساله را به صورت مسلحانه ربوده و سپس متواری شدند.

 فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ها و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران  پلیس فتا استان، در نهایت مخفیگاه ربایندگان در یکی از باغ شهرهای اطراف شهر شیراز مورد شناسایی قرار گرفت.

سردار حبیبی با بیان اینکه مأموران به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی هر 5 نفر ربایندگان دستگیر، یک قبضه اسلحه گرم و تعدادی سلاح سرد از آنان کشف و فرد گروگان نیز به صورت صحیح و سالم آزاد شد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: سرکرده 30 ساله این باند دارای سابقه آدم ربایی در سال 92 همچنین محکومیت قضایی 25 ساله و متواری بوده است.

وی درباره علت و انگیزه افراد از انجام این گروگانگیری عنوان کرد: در بازجویی‌های صورت گرفته، مشخص شد که ربایندگان در قبال آزادی گروگان درخواست مبلغ 40 میلیارد ریال از خانواده وی کرده بودند.

 فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه گروگان 20 ساله تحویل خانواده وی شد، تاکید کرد: استان فارس محل ناامنی برای انجام فعالیت‌های مجرمانه است و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که در صورت ارتکاب جرم با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر