زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشف اجساد دو مرد و یک نوجوان در پایین دست رودخانه کن

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از کشف سه جسد در حوزه پایین دست رودخانه کن خبر داد.
07 مرداد 1401
شناسه : 88955
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88955
167+
بالا
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از کشف سه جسد در حوزه پایین دست رودخانه کن خبر داد.

حادثه 24 -  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از کشف سه جسد در حوزه پایین دست رودخانه کن خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: صبح امروز و در جریان جستجوهای انجام شده سه جسد در ارتفاعات پایین دست رودخانه کن توسط آتش‌نشانان تهران کشف شد که این اجساد دو مرد و یک نوجوان بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهار کرد: به دستور مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران و بر اساس تجربه‌ای که در عملیات سازمان وجود دارد همزمان که تیم‌های آتش‌نشانی در بالادست در حال جست‌وجو هستند،‌ در ارتفاعات پایین‌تر رودخانه نیز عملیات خود برای جست‌وجو و نجات را آغاز کرده‌اند. تا به حال سه جسد نیز در این محدوده پیدا شده که یک مورد آن را شهروندان خبر دادند.

وی با بیان اینکه احتمالا این اجساد مربوط به سیلاب دو روز گذشته در امامزاده داوود است، گفت: با این وجود نظر نهایی در این خصوص باید توسط کارشناسان و پس از انجام بررسی‌های لازم اعلام شود، در همین راستا نیز اجساد کشف شده به پزشکی قانونی منتقل خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در پایان به شهروندان توصیه کرد که در صورت مشاهده پیکر افراد یا بقایای آن به هیج عنوان به آن دست نزده و مراتب را به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی یا مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر