زمان مطالعه: 1 دقیقه

مراقبت از پوست، مو و زیبایی ترفند خانم دکتر قلابی برای کلاهبرداری 200 میلیونی

خانم دکتر قلابی که با برگزاری کلاس‌های آموزش مراقبت پوست، مو و زیبایی 200 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.
06 مرداد 1401
شناسه : 88951
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88951
241+
بالا
خانم دکتر قلابی که با برگزاری کلاس‌های آموزش مراقبت پوست، مو و زیبایی 200 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

حادثه 24 -  خانم دکتر قلابی که با برگزاری کلاس‌های آموزش مراقبت پوست، مو و زیبایی 200 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

سرهنگ «فرشید زینلی» فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه خانمی با معرفی خود به عنوان پزشک و متخصص طب سنتی اقدام به برگزاری کلاس آموزشی مراقبت پوست، مو و زیبایی به صورت غیرقانونی می‌‌کند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی به  سرنخ‌هایی درخصوص این پرونده دست یافتند، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، متهم شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و مغازه‌ای که متهم در آن طبابت می‌‌کرد نیز پلمب شد.در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد متهم هیچ گونه مدرک علمی و یا پزشکی نداشته ولی در عین حال به شهروندان و مشتریانش این گونه وعده می‌‌داده است که می‌‌تواند در طول مدت یک تا دو ماه مدرک دکترای طب سنتی دریافت کنند.سرهنگ زینلی تصریح کرد: متهم 30 ساله به 2 میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان اعتراف و بعد از تشکیل پرونده روانه زندان شد.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر