زمان مطالعه: 1 دقیقه

کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد تومانی در شیراز/ استرداد متهم صرافی به کشور

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: متهم متواری پرونده صرافی کلاهبردار در شیراز پس از پیگیری های طولانی جهت رسیدگی قضایی به کشور بازگردانده شد.
06 مرداد 1401
شناسه : 88939
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88939
186+
بالا
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: متهم متواری پرونده صرافی کلاهبردار در شیراز پس از پیگیری های طولانی جهت رسیدگی قضایی به کشور بازگردانده شد.

حادثه 24 -  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: متهم متواری پرونده صرافی کلاهبردار در شیراز پس از پیگیری های طولانی جهت رسیدگی قضایی به کشور بازگردانده شد.

سید مصطفی بحرینی پنجشنبه ۶ مرداد گفت: این متهم که در جریان پرونده کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد تومانی در سال ۹۷ به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس متواری شده بود پس از پیگیری های مستمر مقامات عالی قوه قضاییه ، دادستانی شیراز و همکاری مشترک اداره کل امور بین الملل قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جهت رسیدگی به اتهامات به کشور بازگردانده شد.

به نقل از دادگستری فارس بحرینی با بیان اینکه متهم اصلی دیگر این پرونده نیز در سال ۹۹ از ترکیه به کشور بازگردانده شد بود گفت: متهمان پرونده صرافی کلاهبردار پس از محاکمه در دادگاه کیفری یک استان فارس به حبس های طولانی مدت محکوم شده اند و فرد دستگیر شده آخرین این پرونده می باشد.

این مقام قضایی استان فارس با بیان اینکه فرد دستگیر شده با قرار تأمین مناسب در بازداشت به سر می برد اظهار امیدواری کرد با دستگیری و استرداد آخرین متهم پرونده کلاهبرداری تکلیف نهایی این پرونده کثیر الشاکی مشخص شود.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر