زمان مطالعه: 1 دقیقه

پاره شدن طناب دار یک اعدامی پس از ۱۴ سال در کرج

مدیر زندان رجایی شهر کرج گفت: مددجوی محکوم به قصاص نفس زندان رجایی شهر که ۱۴ سال از عمر خود را در انتظار اجرای حکم سپری نموده بود با رضایت اولیای دم از پای چوبه دار نجات یافت.
05 مرداد 1401
شناسه : 88904
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88904
483+
بالا
مدیر زندان رجایی شهر کرج گفت: مددجوی محکوم به قصاص نفس زندان رجایی شهر که ۱۴ سال از عمر خود را در انتظار اجرای حکم سپری نموده بود با رضایت اولیای دم از پای چوبه دار نجات یافت.

حادثه 24 -  مدیر زندان رجایی شهر کرج گفت: مددجوی محکوم به قصاص نفس زندان رجایی شهر که ۱۴ سال از عمر خود را در انتظار اجرای حکم سپری نموده بود با رضایت اولیای دم از پای چوبه دار نجات یافت.

الله کرم عزیزی افزود: با پیگیری‌های بی وقفه واحد مددکاری این زندان، مددجو ک- چ که به جرم قتل عمد تحمل کیفر می‌کرد، از مجازات قصاص رهایی یافت.

به گفته مدیر زندان رجایی شهر کرج: این مددجو پس از چهار مرتبه مراجعه تا پای چوبه دار جهت اجرای حکم قصاص رفته اما در نهایت با رافت و گذشت خانواده مقتول طعم شیرین زندگی را چشید.

وی عصبانیت، لجبازی و عدم مهارت کنترل خشم را دلیل وقوع قتل دانسته و اضافه کرد: این مددجو به دلیل پایین بودن آستانه تحمل در حین رانندگی و درگیری با مقتول با ارتکاب به قتل بهترین ایام زندگی خود را در حبس و پشت دیوار‌های زندان سپری کرد.

مدیر زندان رجایی شهر کرج گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط واحد مددکاری زندان و دعوت از خیرین و نیکوکاران پس از برگزاری جلسات متعدد مصالحه با خانواده مقتول، رضایت آن‌ها جلب و به این ترتیب اولیاء دم از حق قانونی و شرعی خود گذشت کردند.

عزیزی گفت: برنامه‌های اصلاحی و تربیتی واحد فرهنگی زمانی نتیجه بخش خواهد بود که مددجویان فرایند دوره‌های آموزشی در رشته‌های مختلف مهارت‌های اساسی زندگی را به نحو مطلوب و شایسته سپری کنند.

وی افزود: مددجو ک- چ بعد از تحمل ۱۴ سال حبس با اعلام رضایت اولیاء دم در مرجع قضایی مربوطه از مجازات قصاص نجات یافته و به کانون خانواده بازگشت.

آخرین اخبار «حوادث البرز» را در صفحه حوادث البرز و حوادث کرج حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر