زمان مطالعه: 1 دقیقه

ربودن و شکنجه صاحب مغازه صرافی توسط 3 سرنشین سمند در شیراز/ آدم ربایان به دام افتادند

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری ۳ نفر از اعضای باند آدم ربایان و سارقان مسلح در شهر شیراز خبر داد.
04 مرداد 1401
شناسه : 88871
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88871
229+
بالا
فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری ۳ نفر از اعضای باند آدم ربایان و سارقان مسلح در شهر شیراز خبر داد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری ۳ نفر از اعضای باند آدم ربایان و سارقان مسلح در شهر شیراز خبر داد.

دستگیری باند آدم ربایان و سارقان مسلح در شیرازبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی و سرقت مسلحانه در یکی از خیابان‌های شهر شیراز، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی با بررسی اظهارت شاکی و بررسی صحنه وقوع جرم متوجه شدند صاحب یک مغازه صرافی در حالی که با راننده‌اش در حال حرکت در یکی از خیابان‌های سطح شهر شیراز بوده‌اند، توسط ۳ سرنشین یک خودرو سمند و با تهدید یک قبضه سلاح کلت کمری مورد ضرب و شتم و ربایش قرار گرفته‌اند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد مبلغ ۶ هزار دلار که همراه فرد شاکی بوده است نیز توسط سارقان به سرقت رفته و آدم ربایان با تهدید وی را مجبور کرده‌اند که طی تماس تلفنی، دوستش تعداد ۱۰۰ سکه طلا را جهت آزادی وی به محل اعلامی بیاورد که آدم ربایان پس از تحویل سکه‌ها، فرد شاکی و دوستش را رها و با خودرو وی از محل متواری شده‌اند.

سردار حبیبی تصریح کرد: با انجام اقدامات شبانه روزی و کار‌های اطلاعاتی گسترده، کارآگاهان پلیس آگاهی کمتر از ۷۲ ساعت، ۳ متهم این پرونده را شناسایی و در یک اقدام ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی‌های صورت گرفته به کشیدن نقشه آدم ربایی و سرقت مسلحانه اعتراف و انگیزه خود از انجام این کار را باج خواهی و به دست آوردن پول عنوان کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: تعدادی اموال مسروقه از متهمان کشف و آنان پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

سردار حبیبی امنیت مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را مختل سازند، با برخورد قاطعانه و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر