زمان مطالعه: 2 دقیقه

خودکشی پسر جوان بعد از قتل پدرش در پردیس

پسری جوان پس از قتل پدرش در پردیس قصد داشت با انداختن خودش جلوی خودروهای عبوری خودکشی کند که در اجرای این کار ناکام ماند.
04 مرداد 1401
شناسه : 88858
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88858
183+
بالا
پسری جوان پس از قتل پدرش در پردیس قصد داشت با انداختن خودش جلوی خودروهای عبوری خودکشی کند که در اجرای این کار ناکام ماند.

حادثه 24 -  پسری جوان پس از قتل پدرش در پردیس قصد داشت با انداختن خودش جلوی خودروهای عبوری خودکشی کند که در اجرای این کار ناکام ماند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: در پی اختلافات خانوادگی، فردی ۵۷ساله ازسوی پسرش مورد حمله قرار گرفته و به قتل رسید. سرهنگ بهزاد عبدیان اظهارداشت: با اعلام مرکز پیام در خصوص آنکه فردی با ظاهری خون آلود در حوالی  تونل سلام فاز ۱۱ پردیس قصد انداختن خود به زیر خودروها و خودکشی را دارد بلافاصله واحد گشتی  از ماموران  انتظامی شهرستان به محل اعزام  شدند. وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد جوان  ۲۸ساله پدر خودرا به قتل رسانده و قصد خودکشی دارد که بلافاصله به محل حادثه که داخل کانکسی بوده  اعزام که با جنازه خون آلود شخصی حدودا ۵۷ساله روبرو که  بر اثر جراحت از ناحیه گردن و…، به علت خونریزی شدید فوت کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به علت این حادثه،گفت: درگیری در محل کار متوفی که داخل کانکسی بوده بین متوفی با پسرش به وقوع پیوسته که در نهایت فرزند با چاقویی که در دستش بوده چند ضربه به مقتول وارد که در کمتر از نیم ساعت دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تکمیل تحقیقات همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شداز شهروندان خواست، در برابر اتفاقات روزمره خویشتن داری، صبر و حوصله را پیشه کرده و موارد اختلافی را از مسیر قانونی پیگیری کنند و گفت اصلی‌ترین راه‌های مقابله با خشم؛ یکی مقابله با افکاری است که امواج خشم را تحریک و تقویت می‌کند و دیگری آرام شدن جسمانی از قبیل دور شدن از محیط و افرادی که موجب مشاجره و خشم شده‌اند یا از طریق پرت کردن حواس؛ چرخه فرآیند افکار خصومت‌آمیز را متوقف می‌سازد و حالت روحی را به سرعت تغییر می‌دهد و دیگری توکل به خدا و وضو گرفتن می باشد.

آخرین اخبار «حوادث البرز» را در صفحه حوادث البرز و حوادث کرج حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر