زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستگیری مامور قلابی در تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای که خود را نظامی معرفی می کرد ، خبر داد و گفت: تلاش‌های شبانه روزی برای دستگیری همدستان وی با قاطعیت آغاز شده است.
01 مرداد 1401
شناسه : 88746
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88746
266+
بالا
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای که خود را نظامی معرفی می کرد ، خبر داد و گفت: تلاش‌های شبانه روزی برای دستگیری همدستان وی با قاطعیت آغاز شده است.

حادثه 24 -  رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای که خود را نظامی معرفی می کرد ، خبر داد و گفت: تلاش‌های شبانه روزی برای دستگیری همدستان وی با قاطعیت آغاز شده است.

سرهنگ کارآگاه علی‌ولیپور گودرزی اظهار داشت: با رصد‌های اطلاعاتی گسترده کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی فعالیت یک جاعل حرفه‌ای مدعی بود نظامی می باشد و در یگان‌های نظامی ذی نفوذ است شناسایی شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: بنابرحساسیت حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی تحقیقات شبانه روزی آغاز کردند و موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در غرب تهران شدند.

سرهنگ کارآگاه گودرزی تصریح کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی های قضائی در یک عملیات پیچیده متهم را دستگیر و برای تحقیقات به اداره سیزدهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: کارآگاهان در گام نخست، از مخفیگاه وی دو فقره کارت شناسایی جعلی نظامی با درجه سرگردی، یک فقره کارت تردد جعلی موتور سیکلت، یک برگ کاغذ گلاسه یک نهاد نظامی کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت در ادامه گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر جعل عنوان اشخاص نظامی با همدستی ۲ نفر از دوستانش اعتراف کرد و اطلاعات جاعل مدارک را در اختیار کارآگاهان قرار داد.

سرهنگ کارآگاه گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: با دستور مقام محترم قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات گسترده در خصوص دستگیری دیگر متهمان پرونده ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر