زمان مطالعه: 1 دقیقه

جوان 33ساله قربانی رسم غلط تیراندازی در عروسی شد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی، یکی از شهروندان در شهرستان مرودشت به قتل رسید.
01 مرداد 1401
شناسه : 88739
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88739
146+
بالا
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی، یکی از شهروندان در شهرستان مرودشت به قتل رسید.

حادثه 24 -  رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی، یکی از شهروندان در شهرستان مرودشت به قتل رسید.

سرهنگ حمید افرامن اظهار داشت: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر اینکه جوانی 33ساله بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان مرودشت مجروح و به بیمارستان منتقل شده است بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی مرودشت در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که شب گذشته فردی 30ساله در یک مراسم عروسی به‌هنگام شادی با اسلحه شکاری به‌صورت سهوی به‌سمت دوست 33ساله خود تیراندازی کرده است که وی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌شود.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: مأموران تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی کردند و با رایزنی با بزرگان و متنفذین محلی، قاتل خود را به پلیس آگاهی معرفی کرد و تسلیم قانون شد.

افرامن با اشاره به اینکه سلاح شکاری به‌کاررفته در قتل کشف شد، بیان داشت: قاتل در تحقیقات به‌عمل‌آمده به قتل ارتکابی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با تذکر اینکه تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود، گفت: پلیس قاطعانه با افرادی که اقدام به خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز می‌کنند برخورد می‌کند و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت اطلاع از این‌گونه موارد مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

 

ارسال نظر