زمان مطالعه: 1 دقیقه

نامه قالیباف به رئیسی درباره افزایش حقوق بازنشستگان+ سند

رئیس مجلس در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی، مصوبه دولت درباره تعیین حداقل مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی را مغایر قانون خواند و نوشت که یک هفته پس از ابلاغ، این قانون ملغی الاثر می‌شود.
29 تیر 1401
شناسه : 88677
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88677
473+
بالا
رئیس مجلس در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی، مصوبه دولت درباره تعیین حداقل مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی را مغایر قانون خواند و نوشت که یک هفته پس از ابلاغ، این قانون ملغی الاثر می‌شود.

حادثه 24 -  رئیس مجلس در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی، مصوبه دولت درباره تعیین حداقل مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی را مغایر قانون خواند و نوشت که یک هفته پس از ابلاغ، این قانون ملغی الاثر می‌شود.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور مصوبه دولت درباره تعیین حداقل مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی را مغایر قانون خواند و نوشت که یک هفته پس از ابلاغ، این قانون ملغی الاثر می‌شود.

همچنین رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: رییس مجلس شورای اسلامی متن مصوبه دولت را از حیث عدم رعایت شرایط مندرج در ماده ۹۶ قانون تأمین‌اجتماعی مغایر با قانون شناخت.

علی اصغر بیات افزود: به حول و قوه الهی و تلاش شبانه روزی تمامی همکاران بنده در کانون عالی و کانون‌های استانی و شهرستانی و همراهی تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران در ایام فرخنده عید غدیر نظر نهایی ریاست مجلس شورای اسلامی درخصوص افزایش حقوق مستمری بگیران سایر سطوح تأمین اجتماعی در پاسخ به مصوبه دولت اعلام شد.

وی ادامه داد: بنابر مکاتبه رئیس مجلس، دولت یک هفته زمان برای ابلاغ خواهد داشت و پس از سپری شدن این مهلت به طور خودکار مصوبه دولت بی اثر خواهد شد.

بیات همچنین ضمن تشکر از همراهی نمایندگان مجلس، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و کلیه کسانی که با تمام تلاش خود پیگیر احقاق حق بازنشستگان تأمین اجتماعی بوده اند گفت: امیدواریم هر چه سریع‌تر اقدامات مربوط به افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی انجام شود.

آخرین اخبار اقتصادی را در صفحه اخبار اقتصادی حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر