زمان مطالعه: 1 دقیقه

تصادف بنز با ۶ خودرو در نیاوران/ آتش سوزی پژو پارس در اتوبان کرج

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف سواری بنز با شش خودروی دیگر در نیاوران خبرداد.
28 تیر 1401
شناسه : 88608
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88608
221+
بالا
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف سواری بنز با شش خودروی دیگر در نیاوران خبرداد.

حادثه 24 -  رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف سواری بنز با شش خودروی دیگر در نیاوران خبرداد.

سرهنگ علی اصغر شریفی با تشریح دو حادثه ترافیکی رخ داده در پایتخت در عصر روز گذشته خبر داد و گفت:‌ اولین حادثه در ساعت ۱۷:۱۲ روز گذشته رخ داد و درپی آن یک‌دستگاه سواری سواری پژوپارس درحال حرکت در مسیر غرب به شرق آزادراه کرج - تهران قبل از رحمانی بود که ناگهان دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه این خودرو از قسمت موتور دچار حریق شده بود، اظهارکرد:‌ راننده خودروی مذکور را در حاشیه مسیر متوقف کرده و از آن پیاده شده بوده و به همین دلیل خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت. دقایقی بعد نیز عوامل آتش‌نشانی اقدام به اطفای حریق کرده و همزمان ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی نیز ترافیک پرحجم ایجاد شده را که درپی توقف خودروها برای تماشای حادثه و نیز باریک شدن عرض معبر برای انجام عملیات امدادی ایجاد شده بود، مدیریت کردند.

شریفی با بیان اینکه این حریق اطفا شد، گفت: علت وقوع آن از سوی کارشناسان ایمنی و حریق بررسی و اعلام خواهد شد.

وی همچنین از تصادف یک‌دستگاه سواری بنز با شش دستگاه خودرو سواری در نیاوران خبر داد و گفت:‌ حوالی ساعت ۱۸ روزگذشته یک دستگاه سواری نیز در حال حرکت در خیابان موحددانش بود که در محدوده خیابان عزت‌اله انتظامی نبش خیابان دستان با شش دستگاه خودروی دیگر که در حاشیه مسیر پارک کرده بودند، برخورد کرد.

رییس مرکز اطلاع رسانی  پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه این حادثه مصدومی نداشت و تنها به خودروها خسارات جدی وارد شد، گفت:‌ کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت این حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کردند.

 شریفی با اشاره به ترافیک ایجاد شده درپی این دو حادثه از رانندگان خواست چنانچه در حین حرکت با حادثه‌ای روبه‌رو شدند که در آن سهمی ندارند؛ به مسیر خود ادامه داده و با ایستادن و نگاه کردن باعث سنگینی ترافیک در آن محدوده آن نشوند. عبور به موقع و سریع رانندگان از محل حادثه سبب می‌شود تا خودروهای امدادی  و پلیس بتوانند به موقع اقدامات خود را انجام داده و به مصدومان و حادثه دیدگان امدادرسانی کنند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

 

ارسال نظر