زمان مطالعه: 1 دقیقه

شکنجه پسر خردسال توسط راننده تاکسی اینترنتی

راننده تاکسی اینترنتی که با نیتی شوم پسر 9 ساله را در یزد ربوده و او را در بیابان شکنجه کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.
25 تیر 1401
شناسه : 88514
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88514
605+
بالا
راننده تاکسی اینترنتی که با نیتی شوم پسر 9 ساله را در یزد ربوده و او را در بیابان شکنجه کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.

حادثه 24 -  راننده تاکسی اینترنتی که با نیتی شوم پسر 9 ساله را در یزد ربوده و او را در بیابان شکنجه کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان یزد ، از دستگیری عامل ضرب و جرح کودک ۹ ساله در یزد خبر داد. سردارعباسعلی بهدانی فرد گفت: در پی مراجعه فردی به کلانتری ۱۴ ابوذر شهرستان یزد و اعلام مفقودی فرزندش بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.عامل ضرب و جرح کودک ۹ دستگیر شد

وی ادامه داد: ماموران کلانتری با کار گسترده اطلاعاتی و پرس و جو از پدر این کودک متوجه شدند که آخرین بار فرزندش با یک خودروی تاکسی اینترنتی تردد داشته است.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: ماموران پلیس بلافاصله راننده خودرو را شناسایی و دستگیر و در بازجویی فنی، متهم به ضرب و جرح کودک ۹ ساله و رها کردن او در حاشیه شهر یزد اعتراف کرد.

سردار بهدانی فرد تصریح کرد: ماموران پلیس در عملیاتی ضربتی در محل اعلام شده حضور پیدا کرده و کودک مصدوم و بی حال را مشاهده و او را به بیمارستان منتقل کردند.

رئیس پلیس استان یزد با بیان اینکه تیزهوشی و پیگیری ماموران پلیس، مانع از مرگ این کودک معصوم و بی گناه شد افزود: والدین بر رفت و آمد فرزندان خود نظارت و دقت بیشتری را داشته باشند.

آخرین اخبار «حوادث یزد» را در صفحه حوادث یزد حادثه 24 بخوانید.

 

ارسال نظر