زمان مطالعه: 1 دقیقه

جزئیات واژگونی مرگبار اتوبوس در اتوبان زنجان - تبریز

فرمانده پلیس‌راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان زنجان به تبریز خبر داد و گفت: ۱۷ نفر در این حادثه کشته و زخمی شدند.
21 تیر 1401
شناسه : 88366
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88366
375+
بالا
فرمانده پلیس‌راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان زنجان به تبریز خبر داد و گفت: ۱۷ نفر در این حادثه کشته و زخمی شدند.

حادثه 24 -  فرمانده پلیس‌راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان زنجان به تبریز خبر داد و گفت: ۱۷ نفر در این حادثه کشته و زخمی شدند.

سرهنگ محمدعلی عظیمی، اظهار کرد: متاسفانه ساعت ۶:۱۰ صبح امروز یک دستگاه اتوبوس که از مرز بازرگان به سمت تهران در حل تردد بود به علت خستگی و خواب‌آلودگی راننده در کیلومتر ۳۰ اتوبان زنجان - تبریز واژگون شد.

وی تصریح کرد: در این حادثه ۳ نفر از مسافران که دو زن و یک مرد بودند بر اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه جان خود را از دست دادند و ۱۶ نفر نیز مصدوم شدند که از این تعداد ۱۰ نفر مرد و ۶ نفر زن بودند که برای طی مراحل درمان به بیمارستان‌های زنجان منتقل شدند.

فرمانده پلیس‌راه استان زنجان با تاکید بر اینکه رانندگان باید مقررات رانندگی را سرلوحه کار خود قرار دهند، افزود: متاسفانه در بسیاری از حوادث رانندگی خستگی راننده دلیل بروز حادثه بوده که این امر با توجه به دستورالعمل‌ها از سوی راننده می‌تواند کاهش داشته باشد.

آخرین اخبار «حوادث زنجان» را در صفحه حوادث زنجان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر