زمان مطالعه: 1 دقیقه

تصادفی که قاچاقچی حرفه ای معروف به «شهلا» را به دام انداخت

فرمانده نیروی انتظامی آبیک از دستگیری قاچاقچی حرفه ای و فراری معروف به «شهلا» توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
19 تیر 1401
شناسه : 88313
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88313
381+
بالا
فرمانده نیروی انتظامی آبیک از دستگیری قاچاقچی حرفه ای و فراری معروف به «شهلا» توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

 حادثه 24 -  فرمانده نیروی انتظامی آبیک از دستگیری قاچاقچی حرفه ای و فراری معروف به «شهلا» توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهروز لامعی با اعلام این خبر به تشریح روند دستگیری قاچاقچی حرفه ای معروف به «شهلا» پرداخت و اظهار کرد: این متهم در سال 98 که به دلیل فروش موادمخدر دستگیر و روانه زندان شده بود، در ایام شیوع بیماری کرونا به مرخصی اعزام که وی از این فرصت استفاده کرده و دیگر خودش را به زندان معرفی نمی کند و متواری می شود.

وی افزود: گرچه این قاچاقچی تحت تعقیب بود اما به دلیل متواری بودن و مشخص نبودن محل سکونت و اختفای وی در خارج از شهرستان آبیک، دسترسی به وی امکان پذیر نبود اما در پی وقوع تصادف در شهر آبیک و شنیده شدن تیراندازی و در پی آن متواری شدن راننده خودروی پژو پارس و از طرفی کشف مقداری مواد مخدر از داخل خودرو، متوجه شدیم که خودرو به جا مانده در محل، متعلق به این فرد تحت تعقیب است که در سطح شهرستان تردد دارد، لذا  دستگیری وی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبیک قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبیک فعالیت و محل اختفای قاچاقچی معروف و جوان را استان البرز ذکر و بیان کرد: در یک اقدام غافلگیرانه و با اقدامات و شگردهای پلیسی، محل سکونت و مخفیگاه این فرد در استان البرز شناسایی و دستگیر شد. 

لامعی اذعان کرد: در مجموع از خودرو و محل اختفای این متهم فراری، یک کیلو و 247 گرم هرویین، 17 گرم شیشه، 5 گرم حشیش، 860 گرم مواد پیش ساز مواد مخدر صنعتی، 1240 عدد انواع قرص روانگردان، یک قبضه سلاح کلت کمری و دو فشنگ جنگی کشف و در مجموع 104 میلیون و 670 هزار تومان پول حاصل از فروش انواع مخدر، پنج عدد ترازوی توزین به همراه تعدادی دستگاه کارت خوان ضبط شد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای قاچاقچی معروف در دستگاه قضایی شهرستان آبیک و استان البرز افزود: این متهم در حال حاضر در زندان به سر می برد و منتظر برخورد قاطع مسئولان قضایی با این فرد هستیم.

این مسئول انتظامی متذکر شد: پلیس شهرستان آبیک در برخورد با سوداگران مرگ از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد و با قاطعیت با فروشندگان مواد مخدر برخورد می کند.

آخرین اخبار «حوادث قزوین» را در صفحه حوادث قزوین حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر