زمان مطالعه: 1 دقیقه

درگیری به خاطر آب کشاورزی در بخش ماژین با یک کشته و ۳ زخمی خاتمه یافت

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: به علت اختلاف و درگیری حق آب کشاورزی در بخش ماژین دره شهر یک نفر کشته و سه نفر زخمی شده است.
17 تیر 1401
شناسه : 88273
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88273
183+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: به علت اختلاف و درگیری حق آب کشاورزی در بخش ماژین دره شهر یک نفر کشته و سه نفر زخمی شده است.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: به علت اختلاف و درگیری حق آب کشاورزی در بخش ماژین دره شهر یک نفر کشته و سه نفر زخمی شده است.

سرهنگ کرم حسنی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک کشته و ۳ زخمی در نزاع و درگیری بخش ماژیندرگیری بین دو روستا در بخش ماژین بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد در این درگیری بین اهالی دو روستا به وقوع پیوسته یک نفر کشته و ۳ نفر دیگر با سلاح جنگی زخمی شده‌اند.

 سرهنگ حسنی با بیان اینکه ۵ نفر از عاملان اصلی درگیری بازداشت شده‌اند، ادامه داد: با تحقیقات صورت گرفته قاتل دربین زخمی‌ها است.

 فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر با اشاره به اینکه مجروح حادثه بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند، یادآور شد: با حضور دادستان دره‌شهر و پلیس هم اکنون امنیت و آرامش در محل بر قرار است.

آخرین اخبار «حوادث ایلام» را در صفحه حوادث ایلام حادثه 24 بخوانید.

 

ارسال نظر