زمان مطالعه: 1 دقیقه

زورگیری و آزار و اذیت زنی در کرج با لباس پلیس

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: اعضای چهار نفره باند زورگیران مأمورنما که در شهرستان البرز اقدام به زورگیری از یک شهروند کرده بودند، دستگیر شدند.
14 تیر 1401
شناسه : 88198
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88198
503+
بالا
فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: اعضای چهار نفره باند زورگیران مأمورنما که در شهرستان البرز اقدام به زورگیری از یک شهروند کرده بودند، دستگیر شدند.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: اعضای چهار نفره باند زورگیران مأمورنما که در شهرستان البرز اقدام به زورگیری از یک شهروند کرده بودند، دستگیر شدند.

سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: شخصی به هویت معلوم با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان البرز بیان کرد چهار نفر با یک دستگاه خودروی پژو خود را مأمور نیروی انتظامی معرفی کرده و به بهانه پوشش نامناسب و با تهدید وی را سوار بر خودرو کرده و پس از انتقال به بیرون شهر، یک جفت گوشواره و مبلغ ۷ میلیون ریال وجه نقد را از من اخاذی و متواری شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی با اقدامات گسترده فنی و تخصصی و شگردهای خاص پلیسی موفق شدند این زورگیران مأمورنما را شناسایی کرده و در یک عملیات موفق آنان را دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی فنی و تخصصی به جرم خود مبنی بر اخاذی و اقدام به اذیت و آزار این شهروند اقرار کردند، عنوان کرد: چنانچه شهروندان به این شیوه و شگرد مورد دستبرد و اذیت و آزار قرار گرفته‌اند به پلیس آگاهی شهرستان البرز مراجعه کنند.

سردار ابراهیمی از شهروندان خواست در صورت مراجعه افراد ناشناس به عنوان مأموران پلیس، حتماً کارت شناسایی و یا حکم مأموریت درخواست کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک هرچه سریع‌تر پلیس را در جریان قرار دهند.

آخرین اخبار «حوادث البرز» را در صفحه حوادث البرز و حوادث کرج حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر