زمان مطالعه: 1 دقیقه

اسیدپاشی روی برادر در کیانمهر کرج / اسیدپاش دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک فرد ۳۹ ساله که به دلیل توهم ناشی از اعتیاد اقدام به اسیدپاشی به سمت برادرش کرده بود، خبر داد.
11 تیر 1401
شناسه : 88046
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88046
373+
بالا
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک فرد ۳۹ ساله که به دلیل توهم ناشی از اعتیاد اقدام به اسیدپاشی به سمت برادرش کرده بود، خبر داد.

حادثه 24 -  رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک فرد ۳۹ ساله که به دلیل توهم ناشی از اعتیاد اقدام به اسیدپاشی به سمت برادرش کرده بود، خبر داد.

سرهنگ  محمد نادربیگی با اشاره به تلاش پلیس برای تامنی امنیت اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره اسیدپاشی در منطقه کیانمهر شهر کرج، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور کارآگاهان در محل حادثه و بررسی محل وقوع جرم مشخص شد که شخصی 39 ساله به دلیل اعتیاد و توهم ناشی از مصرف مواد مخدر اقدام به پاشیدن اسید به سمت برادرش کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به آسیب جزیی فرد مجروح در این حادثه، گفت: بلافاصله با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم در منطقه حصارک بالا کرج شناسایی و نامبرده در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیر شد.

نادربیگی با اشاره به تکمیل پرونده و ارسال آن به همراه متهم به مراجع قضایی عنوان کرد: یکی از خطرات مصرف مواد مخدر صنعتی ایجاد توهم و انجام جرایم و جنایات این چنین است.

آخرین اخبار «حوادث البرز» را در صفحه حوادث البرز و حوادث کرج حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر