زمان مطالعه: 2 دقیقه

پایان 3 روز حبس مرد کامیون‌دار در خودوراش توسط آدم ربای بی‌رحم

مرد کامیون‌دار در اتوبان آزادگان ربوده شد و ۳ روز را در خودروی خود توسط فرد آدم‌ربا در اسارت گذراند!
08 تیر 1401
شناسه : 88001
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/88001
195+
بالا
مرد کامیون‌دار در اتوبان آزادگان ربوده شد و ۳ روز را در خودروی خود توسط فرد آدم‌ربا در اسارت گذراند!

حادثه 24 -  مرد کامیون‌دار در اتوبان آزادگان ربوده شد و ۳ روز را در خودروی خود توسط فرد آدم‌ربا در اسارت گذراند!

چهارشنبه هشتم تیر ماه جاری، رسیدگی به پرونده آدم‌ربایی و سرقت از یک مرد میانسال در اتوبان آزادگان در دستور کار محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌جنایی قرار گرفت.

در تحقیقات مشخص شد، چند روز قبل، مرد جوانی به مالباخته که خودرو کامیون داشته برای حمل و نقل یک بار زنگ زده و پس از قرار در اتوبان آزادگان جهت مذاکره سوار خودرو وی شده است.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد مرد جوان پس از حضور در خودرو مورد‌نظر با تهدید چاقو به مالباخته آبمیوه مسموم و قرص خواب خورانده و در ادامه وی را هدف ضرب و جرح قرار داده است.

در ادامه با توجه به ناپدید شدن مرد میانسال، خانواده وی بلافاصله این مفقودی را به پلیس اطلاع دادند که کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات، تحقیقات خود را کلید زدند.

در بررسی‌ کارآگاهان مشخص شد، از کارت بانکی مرد میانسال 15 میلیون تومان برداشته شده و کارت سوخت خودرو وی در یک پمپ بنزین حوالی خیابان بسیج مورد استفاده قرار گرفته است.

بدین ترتیب کارآگاهان وارد عمل شدند و خودرو مورد‌نظر را در خیابان بسیج شناسایی و در یک عملیلات، متهم جوان را دستگیر کردند و موفق به یافتن مرد میانسال با شرایط جسمی نامناسب در این خودرو شدند.

در تحقیقات تکمیلی مشخص شد، متهم دارای سابقه متعدد سرقت بوده و مالباخته را به مدت 3 روز در خودروی خودش زندانی کرده است.

تحقیقات بیشتر توسط محمدامنی تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی ادامه دارد و متهم در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهای جهت کشف جرائم احتمالی قرار گرفت.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر