زمان مطالعه: 1 دقیقه

علت فرود اضطراری هواپیمای مشهد-مسقط‌ قشم‌ایر مشخص شد/ لاستیک هواپیما ترکید

پس از آنکه پرواز امروز مشهد-مسقط شرکت هواپیمایی قشم دچار مشکل ترکیدگی لاستیک شد، با اختصاص هواپیمای جایگزین مسافران به مقصد اعزام شدند.
08 تیر 1401
شناسه : 87972
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/87972
278+
بالا
پس از آنکه پرواز امروز مشهد-مسقط شرکت هواپیمایی قشم دچار مشکل ترکیدگی لاستیک شد، با اختصاص هواپیمای جایگزین مسافران به مقصد اعزام شدند.

حادثه 24 -  پس از آنکه پرواز امروز مشهد-مسقط شرکت هواپیمایی قشم دچار مشکل ترکیدگی لاستیک شد، با اختصاص هواپیمای جایگزین مسافران به مقصد اعزام شدند.

به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم، این شرکت در خصوص بروز نقص فنی در هواپیمای پرواز مسیر مشهد به مسقط ‌اعلام کرد: این پرواز پس از تیک آف از محل چرخ‌های هواپیما با مشکل ترکیدگی لاستیک مواجه شد که طبق تشخیص خلبان، با توجه به وزن‌ سوخت در مسیر طولانی و به منظور حفظ ایمنی مسافران اقدام به کاهش وزن هواپیما کرد و سپس در فرودگاه مبدا به سلامت نشست.

مسافران این پرواز در کمال صحت از هواپیما پیاده شدند و در محل CIP فرودگاه مشهد پذیرایی لازم از مسافران انجام شد.

هواپیمایی قشم ‌با هدف حفظ ایمنی مسافران این پرواز و همچنین راستای تکریم مسافران، همه اقدامات لازم در خصوص ارسال سریع هواپیمای جایگزین انجام داد‌ که در سریعترین زمان و کمترین تاخیر این پرواز جهت جابه جایی مسافرین به مقصد برقرار شد.

به همین منظور شرکت هواپیمایی قشم ضمن عذرخواهی از مسافران این پرواز، از مسافران ‌‌که با صبر و شکیبایی خود نهایت همکاری را با مجموعه قشم ایر داشته اند، قدردانی می‌کند.

آخرین اخبار «حوادث خراسان رضوی» را در صفحه حوادث خراسان رضوی و حوادث مشهد حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر