زمان مطالعه: 4 دقیقه

حکم اعدام برای 2 متجاوز/ آنها به دختری مسافر و پسری نوجوان تجاوز کرده بودند

دو مرد شیطان‌صفت که در دو پرونده جداگانه یک دختر مسافر و پسر نوجوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند با حکم دادگاه کیفری به اعدام محکوم شدند.
07 تیر 1401
شناسه : 87934
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/87934
483+
بالا
دو مرد شیطان‌صفت که در دو پرونده جداگانه یک دختر مسافر و پسر نوجوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند با حکم دادگاه کیفری به اعدام محکوم شدند.

حادثه 24 -  دو مرد شیطان‌صفت که در دو پرونده جداگانه یک دختر مسافر و پسر نوجوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند با حکم دادگاه کیفری به اعدام محکوم شدند.

نخستین پرونده مربوط به راننده‌ای است که با ربودن دختر ۲۰ساله‌ای او را در دخمه‌ای شیطانی مورد آزار و اذیت قرار داد. مرد شیطان‌صفت برای این‌که دختر جوان از او شکایت نکند، مدعی شده بود از صحنه آزار و اذیت او فیلم گرفته‌است. رسیدگی به این پرونده از تیرماه سال گذشته و با شکایت دختر ۲۰‌ساله در پلیس آگاهی قرچک آغاز شد. این دختر در شکایت خود به مأموران گفت: یک روز ظهر از خانه‌مان در قرچک خارج شده و قصد رفتن به متروی شهرری را داشتم. سوار خودروی پرایدی شدم که در میانه راه راننده سر صحبت را با من باز کرد. وقتی به سؤال‌های او جوابی ندادم، عصبانی شد و به من فحش داد و در ماشین را قفل کرد. راننده سپس به من حمله کرد و سرم را زیر صندلی برد و بعد هم به پارکینگ خانه‌ای مخروبه رفت و در آنجا به‌زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

تهدید کرد از صحنه آزار و اذیتم فیلم گرفته و اگر شکایت کنم، فیلم را پخش می‌کند. بعد از اقدام شیطانی‌اش، مرا در حاشیه جاده ورامین از ماشین بیرون انداخت. پس‌از این شکایت، مأموران تحقیقات خود را آغاز کرده و با تأیید آزار و اذیت او از سوی کارشناسان پزشکی قانونی، راننده شیطان‌صفت دستگیر شد. مرد جوان در جریان تحقیقات مدعی شد دختر جوان را نمی‌شناسد. در ادامه راننده جوان در شعبه۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و اظهار کرد: آن روز به دختر جوان گفتم می‌خواهم بچه‌ام را به درمانگاه ببرم تا واکسن بزند. به‌همین دلیل مسیرم را عوض کردم تا به سمت درمانگاه بروم اما این دختر ترسید و از ماشین پیاده شد. حالا نمی‌دانم چرا چنین شکایتی را مطرح کرده است.  قضات با توجه به این‌که شواهد موجود در پرونده، خلاف ادعای مرد راننده را نشان می‌داد، او را به اعدام محکوم کردند.

 آزار پسر بچه

دومین متهم، مرد جوانی بود که پسربچه‌ای را در مغازه‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده بود. روز حادثه، این پسر بچه برای خرید سرکه به مغازه متهم رفته بود که مغازه‌دار با تهدید، او را به گوشه‌ای خلوت از مغازه برد و در آنجا نقشه سیاه خود را اجرا کرد. پس‌از شکایت خانواده پسربچه، متهم ۲۷ساله دستگیر و در تحقیقات منکر آزار و اذیت شد اما پرونده‌اش برای رسیدگی به شعبه۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.  در جلسه رسیدگی به این پرونده، پدر پسربچه در شکایت خود گفت: وقتی متوجه ماجرا شدم به مقابل سوپرمارکت متهم رفتم اما او به رویم قمه کشید و مرا زخمی کرد، اگر او پسرم را آزار نداده چنین کاری نمی‌کرد.

درحالی‌که متهم منکر آزار و اذیت این پسربچه بود، قضات با توجه به گزارش پزشکی قانونی متهم را به اعدام محکوم کردند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر