زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرد عصبانی همسرش را به خاطر زیاده خواهی خفه کرد

مردی که به اتهام قتل همسرش دستگیر شده است در بازجویی‌های اولیه مدعی شد که چون او زیاده‌خواه بوده دست به این جنایت زده است.
02 تیر 1401
شناسه : 87756
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/87756
149+
بالا
مردی که به اتهام قتل همسرش دستگیر شده است در بازجویی‌های اولیه مدعی شد که چون او زیاده‌خواه بوده دست به این جنایت زده است.

حادثه 24 -  مردی که به اتهام قتل همسرش دستگیر شده است در بازجویی‌های اولیه مدعی شد که چون او زیاده‌خواه بوده دست به این جنایت زده است.

شامگاه دوشنبه، 30خردادماه امسال به مأموران کلانتری 159بیسیم خبر رسید که زنی 20ساله از اتباع کشور افغانستان در خانه‌اش به قتل رسیده است. این خبر را مادرشوهر و عموی شوهر مقتول به مأموران اطلاع داده بودند و زمانی که به محل حادثه رسیدند پی بردند زن جوان به‌دست شوهرش خفه شده است.

مادرشوهر مقتول در این‌باره به مأموران گفت: چند دقیقه قبل پسرم با من تماس گرفت و گفت با همسرش درگیر شده و او را خفه کرده است. چند دقیقه بعد خودم را به خانه او رساندم و با جسد عروسم روبه‌رو شدم و دقایقی بعد هم برادر شوهرم به آنجا آمد و درحالی‌که پسرم فرار کرده بود ماجرا را به پلیس گزارش کردیم.

به‌دنبال این حادثه تحقیقات پلیس برای دستگیری مرد همسرکش آغاز شد تا اینکه سرانجام متهم درحالی‌که به خانه عمویش رفته بود دستگیر شد. او روز گذشته برای انجام بازجویی به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و از سوی بازپرس ساسان غلامی تحت بازجویی قرار گرفت.

متهم در اعترافاتش گفت: من 6سالی می‌شود که از افغانستان برای کار به ایران آمده‌ام و در کار جمع‌آوری و فروش ضایعات بودم. با اینکه درآمد زیادی نداشتم اما سعی می‌کردم همسر و فرزند 2 ساله‌ام در آرامش و رفاه باشند. من همسرم را دوست داشتم اما او زن زیاده‌خواهی بود و مدام به من سرکوفت می‌زد.

متهم ادامه داد: شب حادثه وقتی از سرکار به خانه برگشتم باز همسرم شروع به سرکوفت زدن کرد. من هم که خیلی خسته بودم، عصبانی شدم و یک پارچه دور گردنش انداختم و او را خفه کردم. بعد هم با مادر و عمویم تماس گرفتم و ماجرا را توضیح دادم و پیش از رسیدن آنها از آنجا فرار کردم. من همسرم را خیلی دوست داشتم اما رفتاری که او انجام می‌داد من را وادار به این کار کرد و حالا هم از کاری که کرده‌ام پشیمانم.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر