زمان مطالعه: 2 دقیقه

زنده زنده سوختن راننده در انفجار تانکر حمل سوخت در گردنه حیران

رئیس هلال احمر آستارا گفت: سقوط تانکر حامل سوخت در گردنه کوهستانی حیران آستارا یک کشته و یک زخمی بر جا گذاشت.
30 خرداد 1401
شناسه : 87606
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/87606
345+
بالا
رئیس هلال احمر آستارا گفت: سقوط تانکر حامل سوخت در گردنه کوهستانی حیران آستارا یک کشته و یک زخمی بر جا گذاشت.

حادثه 24 -  رئیس هلال احمر آستارا گفت: سقوط تانکر حامل سوخت در گردنه کوهستانی حیران آستارا یک کشته و یک زخمی بر جا گذاشت.

بابک حیدرزاده از وقوع حادثه در گردنه حیران خبر داد و اظهار کرد: بر اثر تصادف یک دستگاه پراید و یک دستگاه تانکر حامل سوخت بنزین در یک کیلومتر پایین تر از پایگاه امداد و نجات هلال احمر مستقر در گردنه حیران، تانکر حامل سوخت با انحراف از مسیر به دره گردنه حیران آستارا سقوط کرده و دچار حریق شد.

وی افزود: راننده خودروی پراید توسط عوامل اورژانس به بیمارستان شهید دکتر بهشتی شهرستان آستارا منتقل شده است و راننده تریلی نیز در حالی که در دم فوت شده بود پس از جستجو و دستیابی با بسکت به کنار جاده منتقل شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آستارا خاطرنشان کرد: امداد رسانی در این حادثه با کمک نیروهای جمعیت هلال احمر شهرستان های آستارا و نمین انجام گرفت.

محور پرتردد آستارا به اردبیل با ۷۵ کیلومتر امتداد از مسیرهای ارتباطی مهم استان های گیلان و اردبیل است و با داشتن مناظر طبیعی بسیار زیبا و همچنین گردنه معروف حیران همواره از حجم بالای تردد خودرویی سبک و سنگین برخوردار بوده و به دلیل عدم احتیاط رانندگان و سرعت مطمئنه متاسفانه همواره شاهد تصادفات منجر به فوت در این محور پرتردد بین المللی شمال کشور هستیم.

در طول یک ماه گذشته در محور فوق تصادفات بسیاری صورت گرفته است که همگی ناشی از سرعت غیر مجاز و خواب آلوده بودن رانندگان صورت گرفته است.

تیم های پلیس راه آستارا تا پایان تابستان در محورهای  مواصلاتی شهرستان آستارا به سمت اردبیل و تالش در آماده باش کامل هستند و ضروری است که با توجه به وقوع بیشترین تصادفات به علت توجه نکردن به جلو، رانندگان به ازای هر دو ساعت حرکت، یک ربع استراحت و هوشیاری خود را تجدید کنند.

آخرین اخبار «حوادث گیلان» را در صفحه حوادث گیلان و حوادث رشت حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر