زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستگیری سارقان میلیاردی خانه های کرج

اعضای یک باند سرقت که به خانه‌های شهر کرج دستبرد می‌زدند با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز دستگیر شدند.
22 خرداد 1401
شناسه : 87305
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/87305
232+
بالا
اعضای یک باند سرقت که به خانه‌های شهر کرج دستبرد می‌زدند با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز دستگیر شدند.

حادثه 24 -  اعضای یک باند سرقت که به خانه‌های شهر کرج دستبرد می‌زدند با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز دستگیر شدند.

چندی قبل فردی با مراجعه به پایگاه یکم پلیس آگاهی از سرقت 600 میلیون تومانی طلا و وسایل با ارزش خانه‌اش در منطقه ساسانی شهر کرج خبر داد. پس از این شکایت بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این‌باره گفت: تحقیقات اولیه حاکی از این بود که افرادی با استفاده از یک دستگاه پیکان وانت اقدام به سرقت طلاها و لوازم منزل مالباخته به ارزش 6 میلیارد ریال کرده و متواری شده‌اند. در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی رد پای یکی از سارقان سابقه دار سطح استان را در این پرونده مشاهده و با تحت نظر قرار دادن مخفیگاه او، در یک اقدام غافلگیرانه وی را به همراه 4 نفر از همدستانش دستگیر کردند. متهمان در تحقیقات تکمیلی پس از مشاهده مستندات غیر قابل انکار پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 5 فقره سرقت منزل دیگر در سطح شهر کرج اقرار کردند. در ادامه یک خریدار اموال مسروقه نیز در این پرونده دستگیر شد.

آخرین اخبار «حوادث البرز» را در صفحه حوادث البرز و حوادث کرج حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر