زمان مطالعه: 1 دقیقه

قتل پیر زن ۷۰ ساله در تبریز توسط آدم ربایان/  اخاذی ۱۵۰ میلیاردی به صورت رمز ارز

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از کشف قتل پیر زن ۷۰ ساله تبریزی و دستگیری سه نفر از عاملان این قتل خبر داد.
18 خرداد 1401
شناسه : 87213
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/87213
208+
بالا
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از کشف قتل پیر زن ۷۰ ساله تبریزی و دستگیری سه نفر از عاملان این قتل خبر داد.

حادثه 24 -  رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از کشف قتل پیر زن ۷۰ ساله تبریزی و دستگیری سه نفر از عاملان این قتل خبر داد.

سرهنگ ابراهیم محمودی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام فقدان خانم ۷۰ ساله تبریزی موضوع به لحاظ حساسیت در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با شگردهای پلیسی و استفاده از تجهیزات فنی پلیس به سه نفر در این خصوص مظنون شده که یکی از متهمان را در حین خروج از کشور دستگیر و دو همدست دیگرش را که خانم بودند، دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

وی بیان کرد: در بازجویی‌های فنی بعمل آمده متهمان که در ابتدا منکر موضوع بودند با ارائه دلایل و مدارک از سوی پلیس لب به اعتراف گشوده و پرده از راز جنایتی هولناک برداشتند.

محمودی تصریح کرد: متهمان در اعترافات خود از طرح نقشه قبلی برای اخاذی ۱۵۰ میلیارد ریال به صورت رمز ارز از خانواده فرد ربوده شده اعتراف کردند که به علت شناسایی شدن توسط فرد ربوده شده او را به قتل رسانده و جنازه‌اش را در یکی از شهرستان‌های همجوار رها کرده بودند.

وی با اشاره به پای کار بودن شبانه روزی پلیس در خدمت رسانی به مردم شریف، به مخلان نظم و امنیت جامعه هشدار داد که اقدامات خلاف قانون افراد زیر ذره بین پلیس بوده و با هرگونه جرم و جنایتی برخورد و مجرمان به مراجع قانونی تحویل خواهند شد.

آخرین اخبار «حوادث آذربایجان شرقی» را در صفحه حوادث آذربایجان شرقی و حوادث تبریز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر