زمان مطالعه: 1 دقیقه

تهیه فیلم سیاه از مزاحمت برای دختران در کهگیلویه

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه ازدستگیری عاملین ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم در فضای مجازی خبر داد.
17 خرداد 1401
شناسه : 87174
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/87174
296+
بالا
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه ازدستگیری عاملین ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم در فضای مجازی خبر داد.

حادثه 24 -  جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه ازدستگیری عاملین ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم در فضای مجازی خبر داد.

بهنام زمانی از شناسایی افرادی که در معابر و اماکن عمومی اقدام به ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم می‌کردند و سپس از مزاحمت خود کلیپ تهیه و آن را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشتند، خبر داد و اظهار کرد: برابر گزارش واصله و با رصد و پایش مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا این شهرستان مشخص گردید افرادی در معابر و اماکن عمومی برای دختران نوجوان ایجاد مزاحمت کرده و در حین ایجاد مزاحمت خود اقدام به تهیه فیلم نموده و سپس آن را به شکل استوری در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشتند.

وی افزود: با توجه به حساسیت پرونده، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت و با انجام اقدامات فنی و تخصصی دو نفر از عاملین ایجاد مزاحمت شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر، در بازرسی از آنان ادله مرتبط با جرم نیز کشف و ضبط گردید.

زمانی تصریح کرد: متهمان پس از دستگیری به پلیس فتا منتقل، در خصوص موضوع پرونده از آنان تحقیق که ابتدا منکر بزه انتسابی گردیدند امادر ادامه با ارائه مستندات به بزه انتسابی معترف و انگیزه خود از این عمل مجرمانه را سوءاستفاده و اخاذی از دختران جوان بیان کردند.

آخرین اخبار «حوادث کهگیلویه و بویراحمد» را در صفحه حوادث کهگیلویه و بویراحمد و حوادث یاسوج حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر