زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشف ۳۶۲ سلاح جنگی و شکاری در ایلام/ انهدام ۵ باند قاچاق سلاح و مهمات

فرمانده انتظامی استان ایلام از انهدام ۵ باند قاچاق سلاح و مهمات خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۵ باند قاچاق سلاح و مهمات منهدم و ۳۶۲ سلاح جنگی و شکاری کشف شده است.
17 خرداد 1401
شناسه : 87167
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/87167
393+
بالا
فرمانده انتظامی استان ایلام از انهدام ۵ باند قاچاق سلاح و مهمات خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۵ باند قاچاق سلاح و مهمات منهدم و ۳۶۲ سلاح جنگی و شکاری کشف شده است.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی استان ایلام از انهدام ۵ باند قاچاق سلاح و مهمات خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۵ باند قاچاق سلاح و مهمات منهدم و ۳۶۲ سلاح جنگی و شکاری کشف شده است.

سردار دلاور القاصی مهر در ایلاماظهار داشت: تمامی تلاش ها در راستای مقابله با قاچاق سلاح و مهمات باید هدفمند، موثر و همراه با اقتدار باشد تا تمامی کسانی که سلاح و مهمات غیرمجاز دارند، احساس ناامنی کنند چرا که امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: در اجرای طرح برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات ،از ابتدای سال تا کنون مأموران انتظامی با اشراف اطلاعاتی صورت گرفته از فعالیت باندهای خرید و فروش سلاح های جنگی و شکاری موفق شدند 5 باند قاچاق اسلحه و مهمات را منهدم  کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام  همچنین به طرح و‌یژه و سراسری مقابله با قاچاق سلاح و مهمات 5 روزه اخیر اشاره و خاطرنشان کرد:در این طرح که از هفتم تا 11 خردادماه در سطح استان اجرا شد، مأموران انتظامی موفق شدند،8 سلاح جنگی، 42 سلاح شکاری و در مجموع 50 سلاح را کشف و 48  نفر را نیز در این زمینه دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال تا کنون، نسبت به سال گذشته در کشف سلاح جنگی 153 درصد ، در کشف سلاح شکاری، 54 درصد و در مجموع 81 درصد افزایش کشفیات داشته ایم و 262 نفر نیز دستگیر  وجهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده اند.

القاصی مهر با اشاره به اینکه یکی از ابزارهای مخل نظم وامنیت اجتماعی ، قاچاق سلاح و مهمات است؛ یادآور شد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس بوده و نیروی انتظامی با کسانی که از این خط قرمز عبور کنند برابر با قانون و در راستای مطالبه به حق مردم قاطعانه برخورد خواهد کرد.

آخرین اخبار «حوادث ایلام» را در صفحه حوادث ایلام حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر