زمان مطالعه: 3 دقیقه

جرئیات دستگیری سارقان مسلح طلا فروشی خیابان فردوسی ایلام

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از دستگیری ۳ نفر از عاملان سرقت مسلحانه طلافروشی خیابان فردوسی شهر ایلام خبر داد.
08 خرداد 1401
شناسه : 86936
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86936
244+
بالا
رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از دستگیری ۳ نفر از عاملان سرقت مسلحانه طلافروشی خیابان فردوسی شهر ایلام خبر داد.

حادثه 24 -  رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از دستگیری ۳ نفر از عاملان سرقت مسلحانه طلافروشی خیابان فردوسی شهر ایلام خبر داد.

سرهنگ خداداد رشیدی اظهار کرد: به دنبال وقوع سرقت مسلحانه طلافروشی در سارقان مسلح طلا فروشی خیابان فردوسی ایلام دستگیر شدندخیابان فردوسی شهر ایلام بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد سارقان با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مسروقه و مسلح به دو قبضه سلاح جنگی وارد مغازه طلا فروشی خیابان فردوسی شده و اقدام به ربودن مقداری طلاجات می‌کنند.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه سارقان با پوششی مبدل و با پوشاندن سر و صورت خود اقدام به سرقت می‌کنند، گفت: نبودن هیچ گونه سرنخ و یا رد پایی از سارقان و پیچیده بودن سرقت کار را برای کارآگاهان پلیس آگاهی استان دشوار کرده بود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام تصریح کرد: خوشبختانه تلاش‌های شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان بلافاصله بعد از سرقت نتیجه داد و ماموران این پلیس موفق شدند سه نفر از عوامل سرقت طلا فروشی شهر ایلام را شناسایی کنند.

سرهنگ رشیدی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی استان ایلام پس از هماهنگی با مقام قضائی موفق شدند تعداد ۳ نفر از عاملان سرقت طلافروشی شهر ایلام را در یکی از استان‌های مرکزی دستگیر کنند.

سرهنگ خداداد رشیدی با اشاره به اینکه سارقان با برنامه ریزی قبلی و شب قبل از حادثه یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ را در بام ایلام به سرقت برده بودند، اضافه کرد: متهمان پس از دستگیری و در اعترافات خود عنوان داشتند که پس از سرقت و متواری شدن از محل، خودرو را در یکی از محلات شهر ایلام بصورت بلاصاحب رها و با استفاده از یک دستگاه خودروی دیگر که قبلاً در آن محل پارک کرده بودند از محل متواری می‌شوند.

این مسئول انتظامی با تاکید بر اینکه سه نفر از عوامل سرقت طلا فروشی شهر ایلام دستگیر و طلا‌های مسروقه نیز تحویل مالباخته شده است، گفت: با تحقیقات پلیس مشخص شد تعداد ۵ نفر در امر سرقت دخیل بوده که تلاش پلیس جهت دستگیری سایر همدستان ادامه دارد.

گفتنی است: در این عملیات از متهمان تعداد ۲ قبضه اسلحه بکار رفته در سرقت و تعداد دو دستگاه وسیله نقلیه کشف و سارقان نیز پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق نیز روانه زندان مرکزی ایلام شدند.

آخرین اخبار «حوادث ایلام» را در صفحه حوادث ایلام حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر