زمان مطالعه: 1 دقیقه

خودکشی مرد کمیجانی پس از مجروح کردن برادرزاده و کشتن برادر

قاتل بعد از مجروح کردن برادرزاده و کشتن برادر خویش به زندگی خود پایان داد.
03 خرداد 1401
شناسه : 86834
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86834
381+
بالا
قاتل بعد از مجروح کردن برادرزاده و کشتن برادر خویش به زندگی خود پایان داد.

حادثه 24 -  قاتل بعد از مجروح کردن برادرزاده و کشتن برادر خویش به زندگی خود پایان داد.

مرد‌ی ۴۷ ساله در یکی از روستا‌های شهرستان کمیجان، بعد از کشتن برادر و مجروح ساختن برادر زاده ۱۷ ساله‌اش با اسلحه در پی اختلافات شدید خانوادگی، در پایان با شلیک به خود، به زندگی خویش پایان داد.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۶ و ۶ دقیقه عصر روز گذشته خبری مبنی بر درگیری خونین در یک خانه مسکونی در یکی از روستا‌های این شهرستان به پلیس ۱۱۰ مخابره شد که بلافاصله گروه‌های گشت انتظامی و دیگر نیرو‌های امدادی در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان کمیجان بعد از ورود به خانه و بررسی فنی این حادثه تلخ، دریافتند که در این حادثه، ۲ برادر بر اثر اختلافات خانوادگی با یکدیگر درگیر شده و در نهایت برادر ۴۷ ساله، برادر ۴۱ ساله خود، را با شلیک گلوله کلت دست ساز، به قتل رسانده و در ادامه برادرزاده ۲۷ ساله‌اش را نیز مجروح و در پایان با شلیک گلوله‌ای، به زندگی خود پایان داده است.

سرهنگ محمود خلجی با اشاره به انتقال فرد مجروح این حادثه توسط نیرو‌های امدادی، به مرکز درمانی در شهرستان اراک خاطرنشان کرد: پرونده مقدماتی این حادثه خونین تشکیل و برای سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضائی قرار گرفته است.

آخرین اخبار «حوادث مرکزی» را در صفحه حوادث مرکزی و حوادث اراک حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر