زمان مطالعه: 1 دقیقه

جزئیات تیراندازی خونین به مرد میانسال در چابهار

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: فرد شروری که با تیراندازی سمت شهروند چابهاری موجب رعب و وحشت عمومی شده بود، در اقدام ضربتی پلیس امنیت عمومی شهرستان دستگیر شد.
31 اردیبهشت 1401
شناسه : 86709
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86709
130+
بالا
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: فرد شروری که با تیراندازی سمت شهروند چابهاری موجب رعب و وحشت عمومی شده بود، در اقدام ضربتی پلیس امنیت عمومی شهرستان دستگیر شد.

حادثه 24 -  جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: فرد شروری که با تیراندازی سمت شهروند چابهاری موجب رعب و وحشت عمومی شده بود، در اقدام ضربتی پلیس امنیت عمومی شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ مرتضی جوکار اظهار داشت: در پی وقوع یک مورد تیراندازی در یکی از روستاهای توابع چابهار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با حضور مأموران در صحنه و طی تحقیقات میدانی مشخص شد سرنشین ناشناس یک دستگاه سواری پژو 405 مردی میانسال را با شلیک کلت کمری مجروح کرده و به سرعت از محل متواری شده است.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع و رعب وحشت ایجاد شده بین شهروندان با کار شبانه‌روزی و اقدامات فنی صورت گرفته توسط پلیس، در نهایت عامل این تیراندازی شناسایی و متهم در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد که در تحقیقات تکمیلی از متهم مشخص شد انگیزه او از این اقدام اختلاف مالی با این فرد بوده است.

سرهنگ جوکار با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، عنوان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش و با هر نوع بی‌نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی به شدت برخورد خواهد کرد.

آخرین اخبار «حوادث سیستان و بلوچستان» را در صفحه حوادث سیستان و بلوچستان و حوادث زاهدان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر