زمان مطالعه: 1 دقیقه

انهدام 5 باند موادمخدر/ دستگیری ۲۲ قاچاقچی عمده در تهران

رییس پلیس پایتخت از انهدام ۵ باند بزرگ و دستگیری ۲۲ قاچاقچی عمده در تهران خبر داد.
28 اردیبهشت 1401
شناسه : 86629
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86629
285+
بالا
رییس پلیس پایتخت از انهدام ۵ باند بزرگ و دستگیری ۲۲ قاچاقچی عمده در تهران خبر داد.

حادثه 24 -  رییس پلیس پایتخت از انهدام ۵ باند بزرگ و دستگیری ۲۲ قاچاقچی عمده در تهران خبر داد.

سردار رحیمی در طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به دو کلنگ زنی در مرکز مهر سروش گفت: برای اجرای این دو پروژه بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان پیش بینی شده است که دو مرکز را به این دهکده سلامت که آرام آرام آن را توسعه می‌دهیم اضافه می‌کنیم.

وی با اشاره به هفدهمین مرحله طرح ظفر گفت: رویکرد طرح ظفر مبارزه همه جانبه با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر است.

رییس پلیس تهران بزرگ افزود: در هفدهمین مرحله از طرح ظفر بالغ بر ۲ تُن مواد مخدر کشف و ۵ باند بزرگ منهدم شد و ۲۲ قاچاقچی عمده نیز دستگیر شدند. ۵۵ دستگاه خودروی قاچاقچیان مواد مخدر نیز در این مرحله توقیف شد و۱۶۰۰ نفر از خرده فروشان نیز دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: بالغ بر ۳۷۳۰ نفر از معتادان متجاهر هم جمع آوری شدند.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه عمده مشکل ما در بحث مبارزه با معتادان متجاهر و کمبود ظرفیت است، گفت: حدود ۱۱ هزار و ۲۰۰ تا ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر را جمع آوری کردیم. حدود ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰نفر کمبود ظرفیت داریم که هم ستاد مبارزه با مواد مخدر و هم شهرداری و استانداری تهران قول داده‌اند که ظرفیتها را ایجاد کنند. قطعا اگر ظرفیت ایجاد شود نیروی انتظامی این آمادگی را دارد که کمتر از دو الی سه روز معتادان متجاهر را جمع آوری کند.

وی ادامه داد: ضمن اینکه در کنار برخورد با معتادان متجاهر حتما برخورد جدی و قاطع با خرده فروشان که حدود ۷ هزار نفر از این افراد شناسنامه دار هستند و شناسایی شده اند، هم جز الزاماتی است که بتوانیم وضعیت تهران را از موضوع مواد مخدر سرو سامان دهیم.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر