زمان مطالعه: 1 دقیقه

انتقال پسر عموی قاتل به بیمارستان روانی

مرد جوانی که به اتهام قتل پسرعمویش بازداشت شده است برای بررسی سلامت روانی به دستور بازپرس جنایی به بیمارستان روانی منتقل شد.
27 اردیبهشت 1401
شناسه : 86594
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86594
162+
بالا
مرد جوانی که به اتهام قتل پسرعمویش بازداشت شده است برای بررسی سلامت روانی به دستور بازپرس جنایی به بیمارستان روانی منتقل شد.

حادثه 24 -  مرد جوانی که به اتهام قتل پسرعمویش بازداشت شده است برای بررسی سلامت روانی به دستور بازپرس جنایی به بیمارستان روانی منتقل شد.

رسیدگی به این پرونده از ساعت ۷:۳۰ صبح یکشنبه و به‌دنبال گزارش قتل مردی 70 ساله از سوی مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه به بازپرس محمد تقی شعبانی آغاز شد.

با حضور بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم، با جسد پیرمرد در حالی که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود مواجه شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد پسرعموی مقتول به نام هرمز که میهمان خانه‌اش بوده دست به این قتل زده و تصمیم داشته که همسر و دختر بزرگ مقتول را نیز به قتل برساند که موفق نشده است. متهم در تحقیقات گفت: پسر‌عمویم مرا طلسم کرده بود. من هم برای اینکه از طلسم او نجات پیدا کنم، نقشه قتلش را کشیدم. به عنوان میهمان وارد خانه‌اش شدم و با چاقو او را به قتل رساندم. در حالی که متهم چنین اظهاراتی داشت، بررسی‌ها نشان می‌داد که مقتول مردی مورد اعتماد و از ریش‌سفیدان فامیل بوده و اقوام و دوستان برای او احترام زیادی قائل بوده‌اند و با اظهارات متهم همخوانی ندارد. از سویی خانواده مقتول نیز به دادسرای امور جنایی رفته و درخواست قصاص متهم را ثبت کردند. باتوجه به اینکه وضعیت روحی متهم مناسب نبود به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، او به بیمارستان روانی منتقل شد تا تحت درمان و آزمایشات قرار گیرد و متخصصان پزشکی قانونی وضعیت روانی او را بررسی کنند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر