زمان مطالعه: 1 دقیقه

کلاهبرداری با شگرد فروش‌خودرو در گیلان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: فردی که با وعده‌ واهی فروش و تحویل خودرو به قیمت کارخانه در کمترین زمان ممکن از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
24 اردیبهشت 1401
شناسه : 86490
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86490
50+
بالا
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: فردی که با وعده‌ واهی فروش و تحویل خودرو به قیمت کارخانه در کمترین زمان ممکن از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

حادثه 24 -  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: فردی که با وعده‌ واهی فروش و تحویل خودرو به قیمت کارخانه در کمترین زمان ممکن از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

سیدمهدی فلاح میری ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری کلاهبردار فروش خودرو در گیلان خبر داد و اظهار داشت: این فرد با جلب اعتماد برخی از شهروندان اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با بیان اینکه شخص کلاهبردار دستگیر و روانه زندان شده است گفت: این فرد با وعده‌ واهی فروش و تحویل خودرو به قیمت کارخانه در کمترین زمان ممکن از شهروندان کلاهبرداری کرده بود.

فلاح‌میری با اشاره به جزئیات کلاهبرداری فرد مذکور افزود: فرد کلاهبردار با ادعای ارتباط با مدیران فروش خودرو از شرکت‌های فروشنده و تحویل فوری اقدام به فریب و تحصیل مال افراد و کلاهبرداری از آنان کرده است.

وی با اشاره به چگونگی دستگیری این کلاهبردار فروش خودرو در استان گیلان عنوان کرد: فرد مذکور وجوه حاصل شده از کلاهبرداری را به حساب اعضای خانواده خود واریز و یا اقدام به خرید املاک می‌کرد که شناسایی و مبالغ و املاک توقیف شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با اشاره به رسیدگی پرونده مذکور در مراجع قضایی استان ابراز داشت: پرونده این کلاهبرداری در یکی از شعب بازپرسی مرکز گیلان در حال رسیدگی بوده و تحقیقات تکمیلی آن در حال انجام است.

آخرین اخبار «حوادث گیلان» را در صفحه حوادث گیلان و حوادث رشت حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر