زمان مطالعه: 5 دقیقه

قتل مادرزن به دست داماد عصبانی/ او قصد کشتن همه خانواده همسرش را داشت + جزئیات

مرد جوان پس از قهر همسرش، برای برگرداندن او به خانه پدرزنش رفت اما با اعضای خانواده وی درگیر شد و با چاقو به جان آنها افتاد. در جریان حمله داماد عصبانی، مادرزن جانش را از دست داد و پدرزن، همسر و خواهرزن ضارب در بیمارستان بستری شدند.
24 اردیبهشت 1401
شناسه : 86461
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86461
544+
بالا
مرد جوان پس از قهر همسرش، برای برگرداندن او به خانه پدرزنش رفت اما با اعضای خانواده وی درگیر شد و با چاقو به جان آنها افتاد. در جریان حمله داماد عصبانی، مادرزن جانش را از دست داد و پدرزن، همسر و خواهرزن ضارب در بیمارستان بستری شدند.

حادثه 24 -  مرد جوان پس از قهر همسرش، برای برگرداندن او به خانه پدرزنش رفت اما با اعضای خانواده وی درگیر شد و با چاقو به جان آنها افتاد. در جریان حمله داماد عصبانی، مادرزن جانش را از دست داد و پدرزن، همسر و خواهرزن ضارب در بیمارستان بستری شدند.

شامگاه چهارشنبه گذشته به قاضی محمد حسین زارعی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که جنایت هولناکی در خانه‌ای در جنوب شرق تهران رخ داده است. تیم جنایی راهی محل حادثه شدند و دریافتند که مردی حدودا 22 ساله که اهل کشور افغانستان بوده به اعضای خانواده همسرش حمله کرده و یکی از آنها را به قتل رسانده و بقیه را مجروح کرده است. در تحقیقات اولیه معلوم شد که قاتل از مدتی قبل با همسرش دچار اختلاف شده بود. همسر وی بر سر همین اختلافات قهر کرده و به خانه پدری‌اش رفته بود. غروب چهارشنبه مرد افغان به خانه پدرزنش رفته بود تا با همسرش آشتی کند و او را به خانه اش برگرداند اما در آنجا با اعضای خانواده همسرش درگیر شده و ناگهان با چاقو به سمت آنها حمله ور شده بود. او همسرش را به همراه پدر، مادر و خواهر وی هدف ضربات چاقو قرار داده بود که با اطلاع پلیس از ماجرا، هر چهار نفر به بیمارستان انتقال یافتند اما دقایقی بعد خبر رسید که مادرزن قاتل به دلیل شدت جراحات فوت شده است. این در حالی بود که پزشکان حال پدرزن وی را نیز وخیم اعلام کردند اما همسر متهم و خواهرزن او به صورت سطحی آسیب دیده بودند.

تیم جنایی پس از تحقیقات اولیه در محل جنایت و انجام تحقیقات میدانی راهی بیمارستان شدند و به تحقیق از دو خواهر پرداختند. آنها اعلام کردند که داماد قاتل پس از آنکه با چاقو آنها را زخمی کرده فراری شده و احتمال دارد که به محل کارش رفته باشد. در این شرایط تیم جنایی با صاحب کار داماد قاتل تماس گرفتند و با دادن آموزش‌های لازم از وی خواستند به محض حضور متهم در آنجا، وی را سرگرم کند.

حدس همسر قاتل و تیم جنایی درست از آب در آمد و او پس از فرار راهی محل کارش شد. صاحب کار او که از ماجرا خبر داشت وی را راضی کرد تا خودش را تسلیم پلیس کند. به این ترتیب قاتل پیش از رسیدن ماموران راهی اداره پلیس شد و خود را معرفی کرد. وی در بازجویی ها گفت: این اواخر به همسرم مشکوک شده بودم. او رفتار مرموزی داشت و مدام سرش در گوشی موبایلش بود. اصلا به زندگی اهمیتی نمی داد و هر وقت اعتراض می کردم با تندی جوابم را می داد. وی ادامه داد: آخرین بار یک هفته قبل از حادثه از سرکار به خانه آمدم و دیدم مانند روزهای قبل، همسرش سرش در گوشی موبایل و مشغول چت کردن است. به او اعتراض کردم و گفتم چرا تمام وقتت را در چت کردن و جست و جو در شبکه های مجازی هدر می دهی که با تندی جوابم را داد. وقتی درگیری ما بالا گرفت، همسرم وسایلش را جمع کرد و به حالت قهر خانه را ترک کرد. او به خانه پدرش رفت و تا یک هفته مدام با هم در تماس بودیم و دعوا داشتیم. با وجود اینکه همچنان جدال میان ما ادامه داشت اما برای آشتی با او و برگرداندش به خانه پدرزنم رفتم. وقتی در آنجا درباره مسائل و اختلافاتمان صحبت شد خانواده او به جای آنکه به دخترشان تذکر بدهند، از او حمایت کرده و رفتارهای مرا زیر سوال بردند. این برخورد آنها عصبانیت مرا بیشتر کرد و در یک لحظه از کوره در رفتم و با چاقو به سمتشان حمله کردم. اصلا متوجه نبودم و دیوانه وار ضربه می زدم. وقتی آنها خون آلود روی زمین افتادند به بیرون از خانه رفتم و چند ساعتی رادر خیابان پرسه زدم. اما فکرش را نمی کردم که مادرزنم در این حادثه جانش را از دست بدهد. من که به شدت عصبانی بودم به محل کارم بازگشتم و در آنجا از صاحب کارم شنیدم که مادرزنم فوت شده و حال پدرزنم وخیم است. او با من صحبت کرد و خواست تا هرچه سریعتر خودم را به پلیس معرفی کنم.

متهم به قتل با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر