زمان مطالعه: 2 دقیقه

خودکشی زندانبانی که عاشق زندانی اش شده بود

زندانبانی که قرار بود برای پنجمین بار جایزه کارمند نمونه سال را از همکارانش دریافت کند پس از یک تعقیب و گریز ۱۱ روزه برای فراری دادن قاتل زندانی که عاشقش شده بود، به زندگی خود پایان داد.
23 اردیبهشت 1401
شناسه : 86460
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86460
439+
بالا
زندانبانی که قرار بود برای پنجمین بار جایزه کارمند نمونه سال را از همکارانش دریافت کند پس از یک تعقیب و گریز ۱۱ روزه برای فراری دادن قاتل زندانی که عاشقش شده بود، به زندگی خود پایان داد.

حادثه 24 -  زندانبانی که قرار بود برای پنجمین بار جایزه کارمند نمونه سال را از همکارانش دریافت کند پس از یک تعقیب و گریز ۱۱ روزه برای فراری دادن قاتل زندانی که عاشقش شده بود، به زندگی خود پایان داد.

صدایی ضبط‌ شده در واحد تلفن اضطراری ایالات‌متحده، ۹۱۱، به نظر می‌رسد راوی آخرین لحظات زندگی ویکی وایت، رئیس سابق زندان، باشد که قبل از اینکه با نزدیک شدن پلیس به سر خود شلیک کند و به زندگی‌اش خاتمه دهد، به کیسی وایت، معشوق فراری‌اش، می‌گوید که باید از ماشین خود بیرون بیایند و فرار کنند.

در صدایی که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است، زنی که گمان می‌رود ویکی باشد، در حالی‌ که صدای آژیرها به گوش می‌رسد، این جملات را می‌گوید: «کیسه هوا دارد جمع می‌شود! بیا بزنیم بیرون و فرار کنیم!»

چند ثانیه بعد، زن ۵۶ ساله پشت فرمان کادیلاک در ایوانسویل، ایندیانا، اسلحه را به سمت خود چرخاند و پایان ۱۱ روز فرار عاشقانه را رقم زد.

پزشکی قانونی تشخیص داد که ویکی در اثر شلیک گلوله به سرش جان خود را از دست داده است و علت مرگ را خودکشی اعلام کرد.

ویدیوی جدیدی از پلیس، که به‌تازگی منتشر شده است، لحظاتی را به تصویر می‌کشد که کیسی ۳۸ ساله، یک محکوم و مظنون به قتل، در پی تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شد.

وقتی پلیس رسید، ویکی هنوز نفس می‌کشید و اسلحه را در دست داشت.

این فراریان که نزدیک به دو سال قبل از اینکه ویکی در ۲۹ آوریل، کیسی را از زندان لادردیل کانتی فراری دهد، درگیر یک «ماجرای عاشقانه در زندان» بودند، پس از فرار در یک مهمانسرا پنهان شده بودند، جایی که به یک مرد بی‌خانمان محلی پول دادند تا اتاقی را به‌مدت ۱۴ روز برایشان اجاره کند.

ویکی که گفته بود کیسی را برای ارزیابی سلامت روان می‌برد، در ۲۹ آوریل با او که در حال گذراندن حکم ۷۵ سال زندان بود، فرار کرد.

کیسی پس از دستگیری، سه‌شنبه‌شب برای حضور در دادگاه به آلاباما بازگردانده شد.

قاضی به او اطلاع داد که متهم به فرار درجه‌یک است و این اتهام به اتهام قتلی که قبلا داشت، اضافه خواهد شد.

تازه ترین رویدادهای جهان را در صفحه اخبار جهان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر