زمان مطالعه: 1 دقیقه

اعدام، پایان رابطه پنهانی با زن شوهر دار در سبزوار

دادستان سبزوار گفت: فردی که 3 سال قبل در یک مجتمع مسکونی مرتکب قتل شده بود، امروز قصاص شد.
21 اردیبهشت 1401
شناسه : 86426
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86426
733+
بالا
دادستان سبزوار گفت: فردی که 3 سال قبل در یک مجتمع مسکونی مرتکب قتل شده بود، امروز قصاص شد.

حادثه 24 -  دادستان سبزوار گفت: فردی که 3 سال قبل در یک مجتمع مسکونی مرتکب قتل شده بود، امروز قصاص شد.

جعفر طیار صابری دادستان عمومی و انقلاب سبزوار  گفت: در آخرین روز پاییز ۱۳۹۷ گزارش یک فقره قتل در توحید شهر به مراجع قضایی اعلام شد و به دنبال آن با دستور مقام قضایی صحنه قتل توسط بازپرس پرونده، تحقیقات به دقت در خصوص آن آغاز شد.

وی افزود: ظواهر امر به گونه ای صحنه سازی شده بود که گویی مقتول در جریان حادثه سرقت توسط سارقین به قتل رسیده است. اما بنا بر تحقیقات و با استفاده از شگردهای پلیسی مشخص شد ماجرا چیز دیگری بوده است و فردی پس از برقراری ارتباط نامشروع با همسر مقتول تصمیم به قتل مرد صاحبخانه گرفته بود.

طیار صابری خاطرنشان کرد: پس از بازجویی از همسر مقتول و علیرغم انکارهای اولیه، در خلال بازجویی ها متهمه اقرار کرد که فرد دیگری پس از ورود به منزل از طریق کلیدی که از قبل تهیه شده بود، در فرصتی مناسب اقدام به غافلگیری مقتول کرده و با وارد آوردن ضربات متعدد چاقو، مرد صاحبخانه را به قتل رسانده است.

وی افزود: به دنبال این اعترافات، قاتل که همدست دیگری نیز داشت دستگیر شده و پرونده جهت سیر قانونی خود به مراجع قضایی ارسال  شد. در نهایت با صدور آرای متهمان و تایید رای توسط دیوان عالی کشور، قاتل با اعدام توسط چوبه دار، تقاص جرم سنگین و غیرانسانی خود را پرداخت.

صابری در ادامه گفت: همدست قاتل به اتهام معاونت در قتل به ۱۳ سال و همسر مقتول نیز به اتهام معاونت در قتل به ۲۵ سال حبس تعزیری محکوم شدند.

آخرین اخبار «حوادث خراسان رضوی» را در صفحه حوادث خراسان رضوی و حوادث مشهد حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر