زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیراندازی مرگبار جوان 21 ساله با اسلحه کلاش در سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان قاتل مسلحی که با شلیک سلاح مردی میانسال را در شهرستان به قتل رسانده بود پس از چهار ماه فرار دستگیر شد.
21 اردیبهشت 1401
شناسه : 86421
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/86421
169+
بالا
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان قاتل مسلحی که با شلیک سلاح مردی میانسال را در شهرستان به قتل رسانده بود پس از چهار ماه فرار دستگیر شد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان قاتل مسلحی که با شلیک سلاح مردی میانسال را در شهرستان به قتل رسانده بود پس از چهار ماه فرار دستگیر شد.

سردار احمد طاهری داشت: دی ماه سال گذشته و در پی وقوع یک فقره تیر اندازی منجر به قتل، در بخش جالق بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه و طی تحقیقات میدانی به عمل آمده مشخص شد، جوانی 22 ساله به دلیل اختلافات مالی با اسلحه کلاش اقدام تیر اندای به 2 نفر از هم محلیان خود کرده که طی آن یکی از آن ها که مری 40 ساله بود بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان سپرده  و فردی دیگر نیز مجروح شده بود.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع  تیم ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی آن شهرستان مأمور رسیدگی به این موضوع شدند و در تحقیقات خود دریافتند که قاتل بلافاصله پس از ارتکاب به این جنایت از شهرستان به مکانی نامعلوم گریخته است.

سردار طاهری بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی که به طور جد درصدد دستگیری این قاتل فراری بودند چند روز قبل از حضور و تردد مجدد او در سطح شهرستان سراوان با خبر و شناسایی مخفیگاهش را در دستور کار قرار دادند.

وی در ادامه گفت: سرانجام مأموران با انجام یک سری اقدامات تخصصی، مخفیگاه این قاتل فراری را در یکی از روستاهای سراوان شناسایی و روز گذشته او را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه پس از 4 ماه فرار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلاش و تیر جنگی در بازرسی از مخفیگاه این قاتل فراری خاطر نشان کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی و اقرار به جنایت ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

آخرین اخبار «حوادث سیستان و بلوچستان» را در صفحه حوادث سیستان و بلوچستان و حوادث زاهدان حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر